AB INITIO Sp.j. M.Matejczyk, C.Stańczak

Łódź

Opinie o AB INITIO Sp.j. M.Matejczyk, C.Stańczak

Julka

AB INITIO to bardzo dobry pracodawca. Tylko ie rozumiem dlaczego nic nie piszecie? Obawa przed chętnymi do pracy?

Dominika

@kasx udało się wziąć udział w rekrutacji? Opowiedz o niej coś więcej. Czy w firmie istnieje możliwość realizowania praktyk? To najlepsza forma zdobywania pierwszego doświadczenia.

kasx

ola, a czy zdarzyło ci się u nich pracować ? Ja chciałbym gdzieś się załapać tak aby złapać na rynku nieco doświadczenia. Ktoś mi podpowiadał że ta firma nie jest duża, ale daje spore możliwości. prawda to?

Zostaw opinię o AB INITIO Sp.j. M.Matejczyk, C.Stańczak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB INITIO Sp.j. M.Matejczyk, C.Stańczak