Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V.

Doetinchem

Opinie o Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@pracownikwidzę, że Ty masz dobre doświadczenia ze współpracy z firmą. To ważne, że jak piszesz, można liczyć na pomoc koordynatorów i szybką zmianę miejsca pracy, jeśli jest taka konieczność. Możecie powiedzieć jeszcze coś więcej o tym, jak wyglądają same początki współpracy z agencją? Jak szybko po zgłoszeniu się można było liczyć na rozpoczęcie pracy?

rys

jak ktos jest jest kumaty to spierdziela do innego kraju , chyba ze ktos jest bez specjalnych umiejtosci jezyka obcego czy samochodu to siedzi jak baranek i rozmysla o fazie 1 czy 2. w holandii w biurze nikogo nie interesuja twoje umiejetnosci byle by byc jest inne biuro co placi 50eu wiecej za 40h ale ? aie ma tam kierownika polaka na budowie

Darek

ile musze odpalic pani D. za prace z nadgodzinami ? (nie jestem z uklaldu gorskiego)

najlepszy najpewniejszy jest tel. do pani Dominiki zeby ten nowy nie maial lepiej .kto pierwszy ten lepszy i na pewno ma racje jak dzieci w przedszkolu. to taki tel zaufania jak dziadowi sie nudzi problem straszacych sie polakow np niewinnym "Murzynem na ixasie " przerabialem pare razy w zyciu sami sie strasza i gonia przed milym czlowiekiem ktory pod ich wplywem wywala nowych-to taka zabawa. ale lepiej samemu zrezygnowac albo nic nie robic i czekac na przeniesienie lub zwolnienie bo to siada na psychike-to jest dzicz i nie tylko na tym odcinku tak jest biuro jak biuro te min stawki pomocnika sa tez w innych biurach a polacy sami sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobili jak np tym ixasie biuro im w ukladzikach pomaga i dzieki temu im ktos durniejszy to godzinki i zarabia i chowa sie po bokach i twierdzi ze dodatek za staz w samodzielnym staniu w miejscu dostaje...szybka sie polapiesz ze jestes z po za tego "ukladu" jesli chodzi o uczciwosc samego biura i spraw finansowych to jest najnajbardziej godne polecenia a pracy nie brakuje w calym kraju z dnia na dzien mozesz sobie zmienic jak zaczna cie tepic i te opinia sa ci zbyteczne, wszystko zalezy od ciebie i rodakow gdzie akurat trafisz jak masz pojecie o budowlance to wszedzie dasz rade i nikt cie nie oszuka tu masz fajna opieke koordynatorow przyjezdzaja na budowe sa mili chca rozmawiac pomagac jak moga, nie strasza tez nie rozwiazuja problemow miedzy polakami bo i takiego chamstwa nawet nie rozumieja w holandii sa dziwne fazy nie 1tydz czy 3mies probne i zapierdzielanie w celu wykazania sie za dziadow nic nikomu nie da pracy tu tyle ze szybko z biura do biura mozesz przeskoczyc wiec nie musisz sie przejmowac gorolami czy innymi dziadami wiec jak widziales jak wygglada mlotek lopata czy szalunek to smialo , nikt cie tu nie oszuka , wyplate dostaniesz

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@małpkaco wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Mógłbyś ją rozwinąć? @amnesiaoraz @cat shanon bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat współpracy z Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V. Co sprawiło, że Twoje doświadczenie było inne?

R.....t
@Joanna 18.04.2017, 12:17

Rządzą zapijaczeni Niemcy i Holendrzy.... jak widać ,że chlejesz i jesteś fajny to cie kryją. Ochlaje kryją ochlai. Nie fikaj,bo ci wmówią,że masz 2 lewe i gadasz przez telefon. Jedziesz na urlop i nie wracasz. Biuro nagle nie odbiera telefonów i koniec. Załatwili tak paru. Zawsze jak wyjedziesz to okazuje się jaki byłeś wałko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zbokol,lewus.

Darek

POLSKA AFRYKA W HOLANDII dokladnie w piatek po15 dwiadujesz ze masz wolne, najlepsza agencja dla dziadkow, jak nie widzisz cyfry na metrowce i masz problem zeby trafic gwozdzia mlotkiem -to idealne miejsce-zrobisz kariere jeszcze warto zabrac bagaznik baraniny dla pani z biura to i cala rodzine nawet wies wciagniesz, troche bedziecie sie osmieszac na budowach zwlaszcza tych wiekszych pod kierownikiem z biura polakiem lub niemcem ktory nie ma pojecia o robocie i pomiata polakami ale jak sie bedziecie podlizywac podpierdzielac wysmiewac z mlodszych nowych pracownikow to i godzin naczaskacie i nic nie bedziecie robic tylko stac i narzekac na nowychi dawac im prace ta trudniejsza zeby na nich bylo a jak jestes w miatre sprytny i masz pojecie o robocie -nie o takiej jak 20 lat temu to jedynie mozna sie wybrac zeby zobaczyc ja w holandii budowa wyglada i DALEJ...mozna cos lepszego znalez spokojniejszego z lepszym bhp i bez narzekajacych przepitych dziadow z opcja na podwyzke internet czy zmiane mieszkania jak ci sie nie podoba tam uklad ukladem pomiata rzadza ci co nie sa wstanie samodzielnie pracowac , mozesz zostac zwolniony jak np o internet sie bedziesz upominal lup powiesz ze cos jest nie tak pracowalem pare miesiecy najgorsze duze budowy jak ixas z ktorym sobie nie radza - i dalej nie wiedza czemu. liczy sie zysk jak chcesz dluzsze wolne wystarczy cos glupio odpowiedziec jakiemus zasluzonemu pracownikowi i masz jak w banku ! na pare tyg.- wiem bo testowalem tam kazdy to kierownik- latwo ich poznac bo siedza obok kierownika i robia tzn stoja duzo nadgodzin przeszlem do innej agenci i wszoku jestem ze mozna pracowac bez problemow i falszu tydz niby fachowcow co nawet nie chca wiedziec ze to jest holandia i ze tutaj troche inaczej sie pewne rzeczy robii sa narzedzia i maszyny -nie tylko lopata i mlotek

na urlopie.
@Darek 04.04.2017, 17:11

Jaka to agencja ,ta nowa. Jestem w identycznej sytuacji.

na urlopie.
@Darek 04.04.2017, 17:11

Jaka to agencja ,ta nowa. Jestem w identycznej sytuacji.

małpka

nie ma gorszej firmy jak aelbers dziś robisz jutro już nie

lubelak
@małpka 02.04.2017, 18:59
nie ma gorszej firmy jak aelbers dziś robisz jutro już nie

Chyba ze jestes kelner to albo piekarz to napewno i przy tym szukasz latwej roboty to tydzien porobisz max, jakims cudem 8miesiecy na jednym odcinku IXAS bez prawka fury i przyworzenia cwiartek swin i flach dla kierownictwa i przedewszystkim UKLADZIKOW . Da sie ? jak czaisz robote to i porobisz , pozdrowienia dla kumatych!

amnesia

jedna z najlepszych agencji jesli chodzi o finanse z fachowcami itp. ukladziki uklady jak fala w wojsku na duzych budowach wiec wiadomo musisz robic za niech a jak nie to lecisz

min
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że jak jest praca na 3 tygodnie to jest ono typowo wakacyjna, ale wiecie jednak jakie są średnie zarobki dla tego cieśli?

Mariusz K.

Pracowalem jako cieśla szalunkowy. Praca tylko na 3 tygonie. Niby po wakacjach będzie wiecej pracy.

cat shanon
@Mariusz K. 27.07.2016, 16:10

Jedna z najlepszych agencji. Pracuję to wiem .

Zostaw opinię o Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V. - Doetinchem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V.