B&M

Opinie o B&M

picker

Odradzam pracę w tej firmie , normy zawyżone , potrafią zwolnić z dnia na dzień , zamist pikowania proponują sprzątanie brudnych magazynów. Praca niebezpieczna z góry lecą kartony. Wyścig szczurów i kolesiostwo. Potrafią wysyłać pracowników do innych magazynów B&M w trakcie waszej pracy np. Runcorn trzeba jechać tam autem albo naprzeciwko do CUBA. Mowa o magazynie Vault. Panuje chamstwo i zarobki małe przez agencje.

Zostaw opinię o B&M - Liverpool

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&M