Integrum Zakład Usługowy Bogusława Wesołowska-Cedro

Jędrzejów

Opinie o Integrum Zakład Usługowy Bogusława Wesołowska-Cedro

Jar

Z tego co czytam powyżej 2 tys jak na taką małą miejscowość pracy jest chyba ok pod kątem wynagrodzenia a co z umową można na nią liczyć czy raczej nie

do prawnika

prawnik daj swój e-mail

pawel

a co chcesz wiedzieć konkretnie?

prawnik

witam ja też mam problemy z tą firmą. proszę o więcej info na jej temat. oczywiście może być na tym forum. z góry dziekuje.

Profeska

Jestem pracownikiem tej firmy i nie mam jej nic do zarzucenia, są pewne niedociągnięcia ale każdy popełnia błędy.

Zostaw opinię o Integrum Zakład Usługowy Bogusława Wesołowska-Cedro - Jędrzejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integrum Zakład Usługowy Bogusława Wesołowska-Cedro