BHP Protect System Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

Halina

To raczej nie jest rzeczowy komentarz, a szkoda. Nie ukrywam, że pilnie potrzebuję informacji na temat pracy w BHP Protect System, więc byłoby super, jakbyś napisał coś konkretnego. Wiesz może, czy osoby bez większego doświadczenia mają tam szanse na zatrudnienie?

Firma BHP Protect System poszukuje do pracy w Mikołowie przy wydawaniu posiłków i sprzątania. Czy ktoś z Was pracuje na tych stanowiskach? Jeżeli tak, to napiszcie proszę, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć. Jestem ciekawa po zobaczeniu posta na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/category/Janitorial-Service/BHP-Protect-System-Sp-z-oo-172498779781639/

Aktualność
Na czym polega skuteczność usługi sprzątającej?

·       Plan sprzątania – jest związany ze specyfiką obiektu, każda powierzchnia posiada określony charakter, wymagający użycia dedykowanych środków oraz podjęcia odpowiedniego działania. Należy ustalić harmonogram, według którego jedne czynności wykonywane są dwa razy dziennie, inne raz dziennie, co drugi dzień, raz w tygodniu, co dwa tygodnie, raz w miesiącu lub raz na kwartał. Zgodnie z powyższym planuje się schemat, metodykę oraz związane z nią techniki sprzątania, co jest konieczne, szczególnie jeżeli chodzi o działania pracownika, który swoją pracę musi wykonać sprawnie, dosyć szybko i przede wszystkim dokładnie.

·       Dobór odpowiednich środków – każda powierzchnia posiada inną charakterystykę. Ważny jest wybór odpowiedniego, renomowanego środka czyszczącego, który sprosta stawianym wymaganiom. Równie ważne jest dobranie określonych narzędzi pracy takich jak ścierki, mopy, czy maszyna myjąca. Ostatnia z wymienionych musi posiadać funkcje, które będą adekwatne do charakteru czyszczonej powierzchni. W zależności od potrzeb używa się maszyny pchanej lub z operatorem.

·       Personel – przy wyborze właściwego kandydata, należy kierować się określonymi kryteriami, takimi jak zdobyte doświadczenie i umiejętności, cechy interpersonalne, nastawienie przyszłego pracownika oraz odpowiednia prezencja. Oczywiście, wymóg posiadanego doświadczenia nie zawsze jest decydujący. Jeżeli odpowiednio przygotujemy pracownika do wykonywania obowiązków, będziemy regularnie organizować szkolenia podwyższające kompetencje, na pewno uda nam się stworzyć zgrany i skuteczny w działaniu zespół.

·       Szkolenia – pracownik musi posiadać umiejętności, które są wymagane na jego stanowisku pracy. Znajomość chemii i jej użycia, umiejętność obsługi narzędzi, w tym maszyny myjącej lub właściwe czyszczenie sanitariatów, to nie kwestia domowych przyzwyczajeń, a wiedzy zdobytej na profesjonalnych szkoleniach.

Jesteśmy firmą, która za priorytet stawia sobie spełnienie wszelkich oczekiwań klienta, dostosowując w tym celu odpowiednie działania personelu, właściwe techniki sprzątania i wiedzę z zakresu stosowanej chemii oraz narzędzi.

Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Kontakt telefoniczny: 881 968 220 lub 692 418 425

Kontakt mailowy: biuro@hwprestiz.pl

Nasza strona internetowa: https://hoppe-wartenberg.pl/

Znajdą nas Państwo również na Facebook’u.

SPRZĄTANIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu powierzchni handlowych. Jest to specyficzny typ obiektu, ponieważ wymaga stałej kontroli czystości. Codziennie miejsca takie jak centra handlowe, odwiedzają rzesze klientów. Estetyczny wygląd posadzek, toalet, szyb, czy schodów ruchomych przekłada się na zadowolenie odwiedzających. Brudna podłoga na pewno nie zachęci do spędzenia dłuższego czasu w centrum handlowym.

Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę utrzymania czystości na obiektach handlowych, realizowaną przez przeszkolony personel, przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i chemii.

Zapraszamy do współpracy!

Numer telefonu
: 881 968 220
E-mail: biuro@hwprestiz.pl
Strona internetowa: https://hoppe-wartenberg.pl/
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BHP Protect System Sp. z o.o. na stanowisko Pilne !!!!! Sprzątaczka z orzeczeniem -Skrzyszów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

HOPPE-WARTENBERG SECURITY

Nasza firma zajmuje się kompleksową ochroną osób i mienia. Oferujemy Państwu profesjonalną usługę dostosowaną do specyfiki chronionego obiektu i wymagań klienta.
Działamy w następującym zakresie:

•  grupy interwencyjne/patrole/ konwoje,

•  transport gotówki,

• monitoring obiektów,

• monitoring pojazdów,

•  instalacja i konserwacja systemów.

Mocne strony naszej firmy:

• wykwalifikowany i doświadczony zespół umundurowanych pracowników

• monitoring patroli GPS

• ubezpieczenie OC od działalności prowadzonej

•  systemy wsparcia technicznego oparte na najnowszej technologii

Jeżeli poszukują Państwo firmy spełniającej najwyższe standardy i działającej zawsze zgodnie z wymaganiami stawianymi przez klienta – zapraszamy do współpracy!

Nasza strona internetowa: https://hoppe-wartenberg.pl/ochrona-osob-i-mienia/

Facebook:

e-mail:biuro@hwprestiz.pl

Kontakt telefoniczny: 881-968-220 lub 692-418-425
M.

Bardzo dobra firma, wypłaty zawsze na czas. Nie mam powodów by narzekać. Jak najbardziej polecam.

@M.

Dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasz personel był zadowolony z warunków pracy.

gość

Również polecam. Uczciwa firma.

@gość

Dziękujemy za te słowa. Pozdrawiamy!

Agula

Pracuję tu już kilka lat. Nie mam powodów, aby narzekać. Atmosfera przyjazna, a wypłata zawsze, kiedy powinna być.

@Agula

Bardzo nas cieszy, że jest Pani zadowolona ze współpracy. Uważamy, że bardzo ważnym czynnikiem jest dobra i przyjazna atmosfera w miejscu pracy. Chcemy, by nasi pracownicy czuli się komfortowo, dbamy o nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji międzyludzkich. Każdy pracownik, w razie gdy ma jakieś pytania lub wątpliwości, może przyjść do nas, do biura przy ulicy Mickiewicza 29 w Katowicach.

Poszukująca
@Pracodawca

Dzień dobry, szukam pracy okolice Mikołowa, Łaziska Górne, Katowice. Czy prowadzą Państwo rekrutację? Jeśli tak to na jakie stanowisko? Pozdrawiam serdecznie :)

Poszukująca
@Pracodawca

@Poszukująca

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@bhpprotect.pl

Pracownik bhp

Fajna firma pracuje już w niej od 2 lat jako pracownik gospodarczy,w tej firmie spotkałem się pierwszy raz tym ze dostałem buty do pracy i cały strój roboczy

@Pracownik bhp

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z pracy w naszej firmie. Jako pracodawca wyposażamy naszych pracowników w potrzebny uniform, środki czystości i sprzęt. Warto dodać, że używamy chemii i sprzętu renomowanych firm. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Stale podnosimy kompetencje naszych pracowników poprzez profesjonalne szkolenia z zakresu utrzymania czystości.

Bardzo dobra i uczciwa firma, godziny pracy elastyczne, miejsce i stanowisko dostosowane do potrzeb pracownika, szef bardzo dobry i ludzki!!!! Co w tych czasach najważniejsze, kierownictwo zawsze pomocne i otwarte na potrzeby innych, wypłata zawsze wpływa na konto z początkiem miesiąca ,jeżeli ktoś szuka stałej i stabilnej pracy - polecam!

Dziękujemy za te słowa. Niezwykle ważne dla nas jest, aby nasi pracownicy czuli, że są jednym z filarów firmy. Pozdrawiamy!

emeryta - ekspracownik

Firma na poziomie. Uczciwa i solidna. Wszystko da się załatwić, szef elastyczny, a pracownicy administracyjni bardzo fajni. Uśmiechnięci i kompetentni. Wyrozumiałe podejście do osób z niepełnosprawnością. Wypłaty zawsze z początkiem m-ca! Szczerze polecam.

@emeryta - ekspracownik

Bardzo dziękujemy za te słowa. Jednym z priorytetów naszej firmy jest dbałość o dobro pracownika. Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki z najwyższą starannością. W naszej firmie każdy pracownik jest traktowany z szacunkiem, dbamy również o budowanie dobrych relacji międzyludzkich.

Wiesiek

Pracowałem w firmie 10 lat i byłem bardzo zadowolony zwłaszcza z podejścia kadrowej

@Wiesiek

Jako pracodawca stawiamy na budowanie długoletniej współpracy z naszym personelem. A nasza Pani Kadrowa to prawdziwy skarb.

Polecam firmę, środki czystości dostępne, wypłata na czas, pracuje do teraz

Bronisław

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie BHP Protect System? Z treści Twojej wypowiedzi przypuszczam, że jesteś pracownikiem odpowiedzialnym za czystość, jednak mimo wszystko wolałbym się upewnić. Obecnie widzę, że firma poszukuje pracowników na stanowiska zarówno pracownika gospodarczego, jak i sprzątaczki, dlatego chciałem sprecyzować, którego stanowiska dotyczą Twoje doświadczenia.

Dziękujemy za pozytywną opinię. :)

Dziękujemy, zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Staramy się spełniać najwyższe standardy, zarówno we współpracy z klientami, jak i naszym personelem.

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Może ktoś wie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Karolina

Witam, tak prowadzimy rekrutacje w Katowicach, Mikołowie, Łaziskach Górnych i Piekar Śląskich

@Karolina

Zapraszamy do aplikowania na rekrutacja@bhpprotect,pl

Mariusz

Pracuje w Piekarach i jestem bardzo zadowolony

@Mariusz

Panie Mariuszu, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy czuli, że są ważną częścią firmy, a ich ciężka praca jest każdego dnia doceniana, zarówno przez nas, jak i naszych klientów.

kos

bardzo dobrze się pracuje.

@kos

Bardzo nas to cieszy :)

ewelindusia

Bardzo solidna, dobra firma. Wypłata na czas, nie brakuje środków czystości , doskonałe, elastyczne podejście do osób niepełnosprawnych. Przełożeni wyrozumiali , z dużą empatią, szczególnie brygadzistka Ewa na Białym Orle w Piekarach. Naprawdę , firma godna polecenia .

@ewelindusia

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z warunków pracy w naszej firmie. Naszym priorytetem jest zarówno dbałość o bardzo dobre relacje z kontrahentami, jak i zatrudnionymi u nas pracownikami. Pozdrawiamy!

Jarek

Dostałem prace na razie jest ok

Katarzyna

Dostałam Prace w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, zarobki mogły być większe ale mam elastyczne godziny pracy

Miro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Łukasz
@Miro

Słyszałem że prowadzi rekrutacje na Piekary Śląskie na łaźnie i na sprzątaczkę i chyba jeszcze na mikołów i łaziska ale to chyba tylko sprzątaczka

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

BHP Protect System Sp. z o.o.