IMPULS Robert Mazurczak

Gdańsk

Opinie o IMPULS Robert Mazurczak

robert

moim zdaniem zasady w firmie są jasne i jesli ktos sie na nie godzi to od strony pracodawcy nigdy nie bylo opoznien z wynagrodzeniem a to w dzisiejszych czasach duzy plus. Własciciej wspólpracuje z kilkoma podwykonawcami od dlugiego czasu, wiec poprzednie wpisy są albo konkurencji albo osoby ktorej warunki pracy sie nie spodobaly i straciła czas na rozmowe rekrutacyjna

Ja

Nic dodać nic ująć widzę ze nie tylko ja się przejechałem. Uciekać jak najdalej od tej firmy

Zostaw opinię o IMPULS Robert Mazurczak - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPULS Robert Mazurczak