Centrum Badań Jakościowych Mands

Jelenia góra

Opinie o Centrum Badań Jakościowych Mands

ja

Również się podpisuje pod ta wypowiedzią, spoko współpracownicy, pomocne kierownictwo, wypłaty na czas, nie telemarketing niczego nie wciskasz wściekłym klientom, wady tylko umowa o dzieło i praca dorywcza, jeżeli ktoś ma etat może spokojnie dorobić sobie.

Ankieter

to jest chyba najlepsza praca dorywcza jaka mialam, spokoj, cisza, dobra atmosfera, luźny grafik,urozmaicenie-raz na telefonach, raz na papierze, pieniądze na czas, oczywiście są lekkie poślizgi, ale ze względów dla mnie oczywistych. Nie rozumiem wypowiedzi tych wszystkich osob. Chyba nigdy nie mialy doczynienia z prawdziwa, ciezka praca. Zaznaczam ze nie pracuję tam od tygodnia czy od miesiaca tylko znacznie dluzej.

Zostaw opinię o Centrum Badań Jakościowych Mands - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Badań Jakościowych Mands