Etos

Skarżysko-Kamienna

Etos

Opinie o Etos

Papa

Miałam nie przyjemność rozmawiać jak mnie poinformowano z kierowniczka salonu Divers na pierwszy rzut oka to bardziej jej pracownica wyglądała na kierownika no ale cóż. Osoba zwana kierowniczka nie kompetentna wcale nie umiala mi nic wyjaśnić co więcej by zrealizować płatność bonem chyba że 20 min czekałam bo nie potrafiła tego uczynić no tragedia .Współczuję pracownikom jeszcze jak odeszłam słyszałam nie miłe komentarze z jej strony nie polecam dojze ze ubrania kiepskiej jakości to jeszcze obsługa do niczego.

Zostaw opinię o Etos - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etos