Abp Schewsbury

Opinie o Abp Schewsbury

mlody

Nawet jak narazie nie ma to nie idz do tego obozu jak raz sie zapiszesz do tej sekty to puzniej ciezko wyjsc nawet nie bedziesz mial czasu lepszej pracy poszukac sprubuj w tulipie w birmingham na tip ton tam pracowalem polecam lub moj obecny zaklad w norwegi. Nortura zajebiste zarbki nawet 17000 zl m-ce

Zostaw opinię o Abp Schewsbury - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abp Schewsbury