Tabel

Erfurt

Tabel

Opinie o Tabel

nnn

Bzdury piszecie ja pracuje i nie narzekam ale jak komuś sie robic nie chce albo chce odrazu miliony zarobić to nigdy zadowolony nie będzie. Atmosfera w pracy super Kierownik bardzo wporzadku pozdrowienia dla niego :)

Zostaw opinię o Tabel - Erfurt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tabel