Jerzy Gładysek Gładysek Bosch Service

Kraków

Jerzy Gładysek Gładysek Bosch Service

Opinie o Jerzy Gładysek Gładysek Bosch Service

k.j.

Standardem jest to, że na papierze masz najniższą krajową. Dowiesz się o tym w momencie podpisania umowy o pracę. Podwyżka- zapomnij. Praca 9h- 1h przerwy. Podstawa powyżej 2k niezależnie od stanowiska- niemożliwa. Szef cały czas narzeka jak jest źle , co wpływa na morale pracowników. Rzeczywistość pokazuje jednak, że kondycja finansowa właścicieli firmy ma się dobrze.Rotacja spora, szczególnie na dziale diesla. Plusy: pieniądze na czas (w kopercie), wolne weekendy, ludzie z poczuciem humoru( pracownicy)

Zostaw opinię o Jerzy Gładysek Gładysek Bosch Service - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jerzy Gładysek Gładysek Bosch Service