pendolino Nowy wpis

Faktycznie tak jest.Znam to odczułem na swojej osobie.Ludzie z natury troszkę wolniejsi od koni wyścigowych nie mają szansy na dłuższy okres pracy.Dla Pani kierownik jeśli ktoś z pracy nie wychodzi na czworakach to pracował nieuczciwie!Przy wypowiedzeniu usłyszałem że współpraca nam się nie układa i tyle.....Kilku pracowników na lepszych warunkach od pozostałych tylko dla tego aby nie było jedności w załodze bardzo widoczne!Taki Szwedzki (usunięte przez administratora) w naszym kraju z polskimi ---poganiaczami w spódnicy. Pozdrawiam i nie polecam szanującym swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sołtys

Firma na duży zysk oczywiśćie ale tych w gabinecie ze szkła.Od fizycznego wymaga się dokładności ........ilości bardzo chorych nawet dla dorosłego zdrowego człowieka 300%normy,a zapłaty za te normy jak kot napłakał.Zyski dzielone oczywiście między kadrą no i trzema ,czterema ulubieńcami .Z reszty ludzi smieją się że nie są ważni dla firmy.Podwyżki....??!!! --jaja! Jak jest to raz na 5 lat ile kłamstw i cygaństwa żeby dostać 30-40 groszy ho-ho!! Premia za wykazanie się owszem zawsze wysoka dla ulubieńców. Jedyne co normalne to to że co miesiąc te miedziaki dają.Praca dla silnych nie potrzebujących godnie zarobic! Pozdrawiam Sołtys.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o PlusEyght Polska sp z o.o - Sosnowiec

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
PlusEyght Polska sp z o.o