PlusEyght Polska sp z o.o

Sosnowiec

PlusEyght Polska sp z o.o

Opinie o PlusEyght Polska sp z o.o

pendolino

Faktycznie tak jest.Znam to odczułem na swojej osobie.Ludzie z natury troszkę wolniejsi od koni wyścigowych nie mają szansy na dłuższy okres pracy.Dla Pani kierownik jeśli ktoś z pracy nie wychodzi na czworakach to pracował nieuczciwie!Przy wypowiedzeniu usłyszałem że współpraca nam się nie układa i tyle.....Kilku pracowników na lepszych warunkach od pozostałych tylko dla tego aby nie było jedności w załodze bardzo widoczne!Taki Szwedzki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w naszym kraju z polskimi ---poganiaczami w spódnicy. Pozdrawiam i nie polecam szanującym swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Sołtys

Firma na duży zysk oczywiśćie ale tych w gabinecie ze szkła.Od fizycznego wymaga się dokładności ........ilości bardzo chorych nawet dla dorosłego zdrowego człowieka 300%normy,a zapłaty za te normy jak kot napłakał.Zyski dzielone oczywiście między kadrą no i trzema ,czterema ulubieńcami .Z reszty ludzi smieją się że nie są ważni dla firmy.Podwyżki....??!!! --jaja! Jak jest to raz na 5 lat ile kłamstw i cygaństwa żeby dostać 30-40 groszy ho-ho!! Premia za wykazanie się owszem zawsze wysoka dla ulubieńców. Jedyne co normalne to to że co miesiąc te miedziaki dają.Praca dla silnych nie potrzebujących godnie zarobic! Pozdrawiam Sołtys.

Zostaw opinię o PlusEyght Polska sp z o.o - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PlusEyght Polska sp z o.o