Genetico

Bydgoszcz

Genetico

Opinie o Genetico

Tomasz

@Rafi07 a na jakim stanowisku odbywałeś praktyki w firmie Genetico? Czy w międzyczasie rzeczywiście podjąłeś próbę powrotu do firmy? @Monika M. może posiadasz informacje na temat możliwości awansu w tej firmie, a także wiesz, czy obecnie poszukują pracowników?

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Genetico. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Rafi07

Miałem praktyki studenckie w Genetico, opinie pozytywne są w pełni zasłużone, bo nawet mnie jako żółtodzioba traktowali w porządku. Sporo się tam nauczyłem i jeśli tylko będzie szansa dostać się tam po studiach to z chęcią skorzystam.

Monika M.

Jedna z najbardziej profesjonalnych firm w Bydgoszczy. Każdy kto planuje prace z analityką medyczną powinien spróbować swoich sił w Genetico. Opinie o firmie mam bardzo pozytywną i polecam całym sercem.

Pina22

Miałam okazję współpracować z Genetico kilka miesięcy temu. Bardzo dobre oceniam kompetencje całego zespołu. Przesympatyczna kadra, swoją pracę wykonują rzetelnie, mogę wystawić tylko dobrą opinie.

Zostaw opinię o Genetico - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Genetico