Stella Nowy wpis

Genetico działa od 2005 roku i jest nowoczesnym ośrodkiem badawczo – naukowym, wykonujemy badania kryminalistyczne. Nowoczesne Laboratorium IGS, jedno z najlepiej zorganizowanych w Europie,

Administrator Nowy wpis

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Genetico. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Rafi07 Nowy wpis

Miałem praktyki studenckie w Genetico, opinie pozytywne są w pełni zasłużone, bo nawet mnie jako żółtodzioba traktowali w porządku. Sporo się tam nauczyłem i jeśli tylko będzie szansa dostać się tam po studiach to z chęcią skorzystam.

Monika M. Nowy wpis

Jedna z najbardziej profesjonalnych firm w Bydgoszczy. Każdy kto planuje prace z analityką medyczną powinien spróbować swoich sił w Genetico. Opinie o firmie mam bardzo pozytywną i polecam całym sercem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pina22

Miałam okazję współpracować z Genetico kilka miesięcy temu. Bardzo dobre oceniam kompetencje całego zespołu. Przesympatyczna kadra, swoją pracę wykonują rzetelnie, mogę wystawić tylko dobrą opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Genetico - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Genetico