Nationale Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

Łódź

Nationale Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

Opinie o Nationale Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

Myraspberry

Byłam zatrudniona w oddziale 702 w łodzi od kwietnia do lipca. Nie polecam a wrecz odradzam. Umowa smieciowka na 12 miesiecy, potem każą zakładać działalność gospodarczą. Na wstępie trzeba im przynieść w zębach swoje kontakty, bo bez tego nie ma sie jak zaczac. Bazy, ktore dostaje sie do obdzwonienia są nieaktualizowane i stare, skutkiem czego po RODO ludzie wyzywaja cie od najgorszych. Brak zwrotow za dojazdy i polaczenia do klientow i na bazy, które robisz ze swojego numeru. Opóźniają się z wyplatami. Szkoleniowcy robia wodę z mózgu wpajajac ile to tysiecy oni nie inkasuja co miesiac. Butingowe srody to chodzenie po firmach i zebranie o struktury i robienie z siebie idioty. Odradzam!!

hej

widziałem ogromną rekrutację w tej firmie, ale widzę, że tutaj są pustki chociaż liczyłem na jakieś szczegóły, może jednak ktoś przeczyta mój wpis i odpowie czy warto do nich aplikować :)

Zostaw opinię o Nationale Nederlanden Usługi Finansowe S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nationale Nederlanden Usługi Finansowe S.A.