Derksen

Gliwice

Opinie o Derksen

Agnieszka

@tm wątek dotyczy Derksenu - agencji pracy z Gliwic, jak możesz zobaczyć na górze strony. Jeśli piszesz o miejscu gdzie Cię wysyłają to musisz to zaznaczyć. Czy koordynatorzy z agencji mają wpływ na te warunki pracy, które opisujesz? Skoro wysyłają tam pracowników to czy mogą zainterweniować?

ciekawy

Muszę tu sprostować ważną rzecz, agencja nie ponosi za wszystko winy jest jak najbardziej ok, dobry kontakt i pomagają jak mogą. Na pewno nie powinni kierować ludzi w miejsca skąd dochodzą informacje o łamaniu czasu pracy, wynagrodzeniu i ogólne złe opinie bo tym samym psują swoją. Natomiast potencjalni pracodawcy to niejednokrotnie wyzyskiwacze i oszuści np.JUIST- NORDSEEHOTEL FREESE trgo miejsca należy unikać jak zarazy.

Agnieszka

@tm rozumiem, że jesteś wzburzony i masz taką, a nie inną ocenę Derksenu ale porównania do obozu pracy są tutaj nie na miejscu. Czy możesz przedstawić jakie warunki hotel oferował na umowie? (zmiany, socjal, zarobki, przerwy, benefity). Na takiej podstawie każdy będzie mógł odnieść się do tego indywidualnie, bez uprzedniego narzucania czyjegoś zdania na temat tego miejsca.

tm
@Agnieszka 22.08.2017 09:42

oszukiwanie przy tłumaczeniu dokumentów, wystarczy powiedzieć że się nie zna języka albo słabo (bardzo pouczająca lekcja) i słuchać co mówią po niemiecku, w tym właśnie problem że hotel składa inną propozycję zatrudnienia a jak już dotarłeś na ten koniec świata to dowiadujesz się prawdy każdy kto chce podjąć pracę za granicą powinien zapoznać się z obowiązującym w danym kraju "kodeksem pracy" bo jak trafi na takiego pracodawcę jak te (****) to będzie wiedział, że chcą go oszukać i może to zgłosić to odpowiednich instytucji w danym jak np. nasz PIP albo przynajmniej poinformować danego pracodawcę o takim zamiarze to od razu jego stosunek się zmieni bo oni tam mają b.wysokie kary za łamanie przepisów

tm
@Agnieszka 22.08.2017 09:42

przepraszam ale chyba czytać nie umiesz z całym szacunkiem, tu nie chodzi o Derksen tylko ten konkretny hotel na Juist, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem tekstu, pozdrawiam

gall anonim

Agencja nie ponosi winy za wszystko, często bezpośredni pracodawca oszukuje podając inne stawki, inne warunki zatrudnienia a agencja daje takie ogłoszenie jakie dostał od pracodawcy, jeżeli wypłaty są płacone nie przez agencję tylko u tego kto zatrudnia to jaką winę ma w tym wszytkim agencja. Agencja jest pomocna, doradzają, podpowidają, pomagają ale nie zawsze są winny temu co zastaje się na miejcu.

ciekawy

Czy ktoś pracował na JUIST, proszę o info

Anna Nowak-były pracownik/kandydat

Dzień dobry, ja również polecam Derksen Polska Gliwice, bardzo dobry kontakt z konsultantami oraz pewne i szybkie otrzymanie wynagrodzenia. Polecam

Mariusz

Derksen Polska Gdańsk nie ma nic wspólnego z Derksen Polska Gliwice - inne siedziby biura. Jeżdżę co roku do pracy na polskiej umowie (wypłata w euro) i jestem zadowolony. Pozdrawiam

Agnieszka

Zapoznaliście się z wywiadem z firmą Derksen? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,10097,wywiad-magdalena-zachara Informacje w nim zawarte są dla Was pomocne?

no idiot

nie godzić sie na umowy śmieciowe na prace za granica ,

rafał

Anno, wydaje mi się, że pomyliłaś firmy. Derksen chyba nie szuka na takie stanowisko. Jest firma o podobnej nazwie, która zatrudnia, ale w Gliwicach a nie w Gdańsku. A sama nazwa stanowiska dość oklepana już ostatnio :)

Van Helsing

Pracowalem w Derksen od 2008, byla fuzja z VTU, pozniej powstalo B-Working, Czy ktos wie cos o firmie Cervo z Didam? /prezes-Rene Derksen/, czy to nastepna mutacja tej samej firmy pod inna nazwa?, Co do ceny za mieszkanie, ja jestem juz na stale i mam dom z ogrodem z Gemeente za 540e/mies. ja place 290-reszta to huurtoeslag, wy placicie 300 za lozko w bajzlu z cpunami....

hapsz

Hej, a może ktoś napisac ile dokładnie jest odpłatne to owe zakwaterowanie, bo to, że zapewniają, to niby fajnie, ale co jak wcale nie jest to najtańsza opcją? W ogóle jakie oni stawki proponują i o co pytają na rozmowach rekrutacyjnych, wiecie? Derksen niby nie ma tutaj tragicznych opinii, ale jednak bez tych informacji nie zaaplikuję.

Jerzy

Piszesz tak samo głupio jak inni. Na pewno są ludzie co liczyli na łatwy zarobek i dużo rozrywki i mało wysiłku. Zawsze ktoś taki się znajdzie ale są też ludzie co chcieli pracować uczciwie i wydajnie ale przejechali sie na agencji. W przeszłości były tysiące różnych indywidualnych przygód z tą agencją, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Jak tyle osób twierdzi, że były przekręty na wypłatach i trzeba walczyć o swoje, to raczej jest to prawda!

xxx

Najlepsze w tym wszystkim jest to ze wszystkie te rzeczy wypisuja ludzie ktorzy maja ciagle jakis problem. Większość mysli ze przyjedzie do Holandi i dostanie pieniadze za nic. Dlaczego nie napisza ze oni tez sprawiali problemy okradali kolegow nie wywiazywali się z obowiązków. Kolego dostałeś ostrzeżenie chciano się z Toba rozstac w zgodzie!!!! O tym chyba zapomniales!!!! Zanim zaczniecie oczerniac innych spojrzcie w lustro!!!

jaroslaw

paula - 2009-03-27 11:04:18 nie zgodze sie z wami moze poprostu zalezy kto gdzie trafi pamietajmy o tym ze nie ma firmy idealnej.w derksenie bylam tylko przez 2miesiace pracowalam na DHL-u praca lekka bardzo przyjemni ludzie od40-50godzin tygodniowo.pieniazki wyplacone byly na czas i bez wiekszych problemow.a co do mieszkania mieszkalam w venray w duzym i naprawde zadbanym domu jestem w holandi od 2 lat i ta firme wspominam naprawde milo gdyby mi zaproponowali jeszcze raz dhl nie zawachalabym sie 100% dopoki potrzebuja Twojej wiedzy...placa na czas gdy sie zwalniasz i zostaje cos...to musisz wykonac 100 tel by to odzyskac warunki np.w Hutten/z dn 12luty-2011 katastrofa gdyby wpadla kontrola byloby po nich zadnych gasnic ani drog w razie pozaru.syf i ceny z sufitu...po 260 od lozka w klitkach ,gdzie spia -bywalo 6 osob wszyscy fachowcy i polacy co maja inne mozliwosci...uciekli bo mozesz byc mistrzem ale wiecej niz 8 e.netto max nie dostaniesz. do tego niby usmieszki ale pieprzona ksenofobia i czesto wrogosc. wiem cos o tym bo sie nasluchalem /znam holender.szkoda pisac...a ten co pisze ze mial tak milo...nie neguje ale moze to po znajomosci lub byl w innym wymiarze!!! co do platnosci...,jesli kantuja na duze sumy /3-10 tys/'holendrow co robia im podwykonawstwa ...co dopiero polacy.nastepna banda kretaczy.SZef firmy byl kiedys,robolem bez fachu drugi szef masarzem a prowadza firme o profilu fachowym.Osobiscie widzialem co potrafia. Poza zdzieraniem kasy...NIC.

Pracowałem dla Derksena prawie dwa lata ! Prawda jest taka że wszystko zależy od koordynatorów za moich czasów pracowała (usunięte przez administratora), odeszła do innej firmy, ale kogoś tak życzliwego dla pracownika nigdzie indziej nie spotkałem .Dziękuję za bezinteresowną pomoc i to że kiedy pracujący w biurze Holender powiedział że nie wypłaci mi należnych pieniędzy powiedziała żeby zabrał sobie te pieniądze z Jej pensji a mnie zapłacił ! Za granicą można spotkać ludzi takich (usunięte przez administratora). Niestety częściej spotkamy innych polaczków.(usunięte przez administratora) Praca zależy gdzie się trafi czasami super, a czasami recykling czyli praca na śmietniku.

krystyna

POLECAM TĄ FIRMĘ PRACOWALIŚMY PRZEZ TĄ FIRMĘ W BELGI PRZY ZBIORACH BYŁO SUPER PODZIĘKOWANIA DLA PANI KASI Z BIURA Z GDAŃSKA

Również pracowałem przez derksen w Veghel, w Jumbo przy zbieraniu zamówień. (usunięte przez administratora)Przy każdej wypłacie jakieś problemy, tu za dużo skasowali tu to, tu tamto, i ciągłe upominanie się o swoje. Jedna koordynatorka mówi to, druga tamto, a trzecia nie wie. Odradzam

Zostaw opinię o Derksen - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Derksen