2 Dodaj opinię
2 83 104 5 1

Opinie o Derksen

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy w Derksen są paczki/bony świąteczne?

Wrr Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Pani z Derksen powiedziała nam ze w mieszkaniach będzie tak pięknie wyslala nawet zdj A okazało się ze trafilismy do starego "hotelu" W pokoju gole pustaki jakieś wyro i blaszane szafy Jeden prysznic na 20 osób a zarobki to dnoo

Emilia Nowy wpis
@Wrr

Przykro mi, że miałeś negatywne doświadczenia z pracą w Derksen. A na czym polegała Twoja praca i ile trwała? Fajnie by było, gdybyś napisał więcej szczegółów.

pytajacy Nowy wpis
@Wrr

witam a jak wyglada praca na recyklingu w belgi?na 20 osób prysznic?jeszcze tego niesłyszałem

Belgia

Pracowałam za granicą na kempingu wraz z partnerem- jesteśmy zadowoleni (zero problemów).

Tak3Nie1
belgium
@Belgia

odradzam prace w Manhay na campingu stawka godz poniżej 10 e/h , umowa zlecenie bez praw pracowniczych , nadgodziny płatne mniej niż stawka podstawowa , brak wolnego problem aby jechać do tańszego dużego sklepu na zakupy , właściciel campingu nie miły mieszka na miejscu i kontrola 24/h , brak internetu w domku. camping w lesie zwykła dziura

Paweł
@Belgia

Jestem stażem wiekowym inne prace pochodne też wykonam. Nie zawiesza się na montażu pracach... Zainteresowany taką praca remonty montaż... Ma w zawodzie 34 lata po za mną może ktoś poda rękę... Tu nie można maila swego podać? pspsstolarz małpa gmail.com jak ktoś a też czyta opinie lub firma /my proszę o kontakt ze mną lub na Facebooku Paul Jessa. Jak widać nie jestem anonim konkretny uczciwy i to samo oczekuje od innych ludzi mogę też do pracy wziąść partnerkę później czyli dwoje do pracy docelowo kraj Holandia Belgia interesuje mnie

@belgium

Dzień dobry, jeśli pan/pani pracowała w tej miejscowości za taką stawkę to nie u nas. Mamy wyższą stawkę (oczywiście brutto). Informacja dotycząca braku Internetu i kontroli- jest bezpodstawna. Przy tej ofercie mamy stałych pracowników, którzy wyjeżdżają na każdy sezon od kilku lat i akurat bardzo dziwne ale z ich strony skarg nie mamy. Adresat wiadomości najwidoczniej ma problem z realizacją zadań (ciągła kontrola 24/h). Pozdrawiamy

Tak2Nie
Gregory Mcyevi
@Paweł

co za anal-fabeta to pisał ??

Ciekawy

Witam, firma aktualnie poszukuje pracowika na stanowisko Konsultanta ds. rekrutacji(miejscowość Gliwice) i stąd moje pytanie czy warto do nich aplikować? Jaka jest atmosfera pracy w ich biurze i czy nowy pracownik jest należycie wdrożony do wykonywania nowych obowiązków? Pozdrawiam

@Ciekawy

Aplikuj, bo warto! Team jest fantastyczny, atmosfera bardzo przyjazna. Nowy pracownik na początku otrzymuję wiedzę w pigułce, po czym stopniowo przejmuje kolejne obowiązki. W tym miejscu gra się zespołowo, zawsze można liczyć na pomoc.

Edward
@Klaudia

Super że jesteś zadowolona z firmy i polecasz ją innym, to dobrze świadczy o pracodawcy. Może powiesz mi coś na temat zarobków w Derksen? Na jaką stawkę można liczyć na samym początku oraz czy są przewidziane podwyżki z biegiem czasu?

Aktualność
Jeśli, chcesz wyjechać na pracę wakacyjną/sezonową --> świetnie trafiłeś/trafiłaś

Prace sezonowe w Holandii

ulica Bankowa 1/3
44-100
praca@biuro-derksen-polska.pl

mich43

Nie rekrutują dla Cervo tylko Cervo jest wspólnikiem i właścicielem Derksen. Więc jeżeli ktoś zna model biznesowy Cervo mniej więcej wie czego może się spodziewać.

@mich43

Derksen Polska Sp. z o.o. jest odrębnie działającym podmiotem, który w głównej mierze zajmuje się rekrutacją dla polskich kontrahentów oraz jest zarządzana przez inne osoby . Nie jesteśmy w stanie odpowiadać za działania w/w firmy oraz nie identyfikujemy się z jej "modelem biznesowym". Pozdrowienia! Derksen Polska

Kasjusz

Babka z biura z Polski zaproponowała mi prace na mieszaniu sosów , czy ktos coś wie na ten temat ?? jakie zarobki ?? jakie odliczenia itp?

@Kasjusz

Hey, nie byłem tam ale pracowałem na kuchni z tej agencji- praca w porządku. Wszystko zalezy od koorynatora na miejscu. Teraz w Holandii jest wiecej godzin niz jak zaczynalem w styczniu... Mysle, ze praca ok.

tomasz

dobra agencja

Natka

Agencja o ile tak to można nazwać to jedna wielka pomyłka. Nie polecam nikomu. Nie podają dokładnych informacji, bardziej zbywają. Każdy z pracowników jest odpowiedzialny za wszystko i za nic. Wszystko na ostatnia chwile. Informacje które podają zmieniają się codziennie. Widać to nawet po opiniach, gdzie na Facebooku są administratorami i mogą usuwać złe opinie maja 4,6/5, natomiast na stronie gdzie usuwanie opinii przez to firmę nie jest możliwe posiadają 2/6. Tragedia i jeszcze raz tragedia.

Tak5Nie1
DP
@Natka

Pani Natalio, proszę zwrócić uwagę, że agencja zajmuje się również rekrutacją w Polsce - nie tylko zagranicą. Dodatkowo, osoby wysłane za granicę są zatrudniane przez agencję Cervo i to koordynatorzy są odpowiedzialni za pracowników.

Natka
@DP

Proszę się nie ośmieszać. Zostaliśmy z biletami do Holandii bez pracy, bo kilka godzin przed wyjazdem wam się cos odwidziało. Dostaliśmy SMS „nie mamy podpisanej umowy, Wiec nie jestem do niczego zobowiązany, oferta nieaktualna”. Śmiech na sali. Żałosne jak oni traktują ludzi.

bloger
@Natka

Tu się mylisz, bo na facebooku administrator niestety nie ma opcji usuwania komentarzy :) Załóż sobie fanpage, a się przekonasz.

Irena
@bloger

Dobrze, że postanowiłeś wyjaśnić nam tę kwestię, ale bardzo Cię proszę, skup się już na opiniowaniu pracodawcy, jakim jest Derksen. Wiemy, iż firma ta jest obecna na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych, jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Może orientujesz się, czy zapewniają pełne ubezpieczenie osobom, które zdecydują się na pracę za ich pośrednictwem?

Magda
@Irena

Firma zapewnia pełne ubezpieczenie. Pozdrawiam

Darek

Był ktoś na pakowni przypraw i może coś powiedzieć?

Tak5Nie

@Darek

Tak, praca na początku od 35h a potem jak się długo pracuje już okolice 40 godzin w tygodniu.

Tak6Nie

@Darek

Hallo ,Darek czy masz więcej informacji na temat tej pracy ? Jak coś to proszę napisz o konkretach tz. ; jak praca,jak mieszkanie i atmosfera ?. Pozdrawiam

@Marcin

Witam,Marcin czy możesz trochę dokładnie opisać .....co to za praca ?,jakie zarobki i warunki zakwaterowania ?,Pozdrawiam.

Marcin

Witam,Czy może ktoś pracuje badz pracował w Baarn przy przyprawach.Proszę o opinie tz.: Jak praca ,zarobki,jak zakwaterowanie,ogólnie atmosfera ?,co jest na Tak a Co na Nie.Pozdrawiam.

Ciekawski

Pracował ktoś w Niemczech przy montarzy paneli słonecznych? Dostałem propozycję pracy u nich i sie zastanawiam. Proszę o opinie. Pozdrawiam.

Zenon

Dobra wspołpraca Lubię atmosferę w Derksen za: kontakt

Tak1Nie1

Maciej L.

Praca w Holandii - pomocne konsultantki.

Wszystko ok

Jarek

Co z pracą w Polsce?

@Jarek

Ok, nie ma problemów, praca na Śląsku ale wiem, że mają też w Krakowie i chyba w łodzi

@Jarek

Derksen robi co może, aby zagwarantować jak najlepsze warunki pracy w Polsce. Polecam tego pracodawcę.

Ja

Rekrutuja dla Cervo, a tam sami rumuni nawet koordynatorzy a lokalizacje pozal sie boze. Ucieklam po 2dniach

Tomasz

Wszystko ok: wypłata, komunikacja i obsługa + oczywiście praca.

Tak3Nie1

Aleksandra J.

Czy można się dowiedzieć jakie jest zakwaterowanie? Czy agencja posiada też pracę w Polsce?

przecz z Derksen

Trzeba gnoić takie firmy

Tak2Nie
Derksen Polska
@przecz z Derksen

Dzień dobry, proszę o uzasadnienie swojej wypowiedzi, na jakiej podstawie wysuwa Pan/Pani takie wnioski. Dziękujemy.

Olga

Jakie stawki?

Agnieszka

@Mariusz Chodzi o jakieś konkretne informacje o pracodawcy, jakim jest firma Derksen. Na przykład, jakie warunki oferuje, czy oprócz miesięcznej pensji są jakieś dodatki pozapłacowe, kwestia atmosfery w pracy, itp. Chodzi o to, by użytkownicy, którzy są zainteresowani aplikowaniem tam, mogli wyrobić sobie jakieś cząstkowe zdanie o tym pracodawcy.

Agnieszka

@Mariusz Widzę, że jesteś pracownikiem w firmie Derksen. Mógłbyś w związku z tym podać nam jakieś szczegóły dotyczące tego pracodawcy? Myślę, że dla użytkowników, którzy są szczególnie zainteresowani tym pracodawcą, Twoje uwagi mogą okazać się bardzo przydatne.

Mariusz
@Agnieszka

O jakie szczegoly konkretnie chodzi? Pracodawca jak pracodawca, w razie potrzeby kontakt z administracja jest ok, wyplaty sa, wszystko jest tak jak moim zdaniem powinno byc.

Wilk

Nie polecam pracy przez tego pośredika. kantują na godzinach i na wynagrodzeniu.

Tak4Nie

Mariusz
@Wilk

@Wilk Co masz na myśli? Ja osobiście już długo pracuje na polskiej umowie w Polsce i godziny mam rozliczane z list według stawki godzinowej. Wszyysko jest tak jak powinno byc. Dodatkowo, faktycznie często firmy przejmują pracownikow juz pod siebie (po pracy w agencji).

Agnieszka

@Wilk Bardzo Ci dziękuję za Twój udział w dyskusji na temat pracy w firmie Derksen. Mógłbyś jednak powiedzieć nam coś więcej o tym pracodawcy? Warto byłoby, gdybyś rozwinął swoją poprzednią myśl tak, by inni użytkownicy dowiedzieli się czegoś więcej o wspomnianej przez Ciebie kwestii.

Agnieszka

@Klaudia Bardzo dziękuję, że zdecydowałaś się na pozostawienie swojej opinii na temat Derksen. Cieszę się jednocześnie, iż praca poprzez tę firmię spełniła Twoje oczekiwania. Jak długo i na jakim stanowisku pracujesz? Zachęcam, żebyś podzieliła się swoim zdaniem z innymi użytkownikami forum.

Klaudia

Polecam pracę przez Derksen. Konsultanci zawsze zadbają o kandydata/pracownika, a wynagrodzenie zawsze jest na czas.

Agnieszka

@Beatris dziękuje za komentarz, z pewnością komuś się przyda. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Agnieszka

@Beatris a czy mogłabyś opisać jak wyglądała Twoje przygoda z tą agencją, czy masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników tej firmy, np. w trakcie rozmów rekrutacyjnych? Każda merytoryczna opinia będzie przydatna, pamiętajmy o regulaminie forum Gowork.

Beatris
@Agnieszka

@Agnieszka-praca pod agencją = praca jak pod pracodawcą bez żadnych problemów, tutaj mogę się wypowiedzieć jeśli chodzi o pracę na miejscu w Gliwicach. Wszystko w porządku, nie mam zastrzeżeń.

K. Loms

Czy ktoś ma informacje na temat pracy w bol.com w Waalwijk? Zakwaterowanie to bungale blisko Waalwijk, mam obawy czy to może nie park drongard.. Ktoś coś słyszał?

Slav
@K. Loms

Posiadam informacje oraz zdjecia miejsca zakweterowania, gdyż sam sie zastanawiam nad ta oferta. Podaj mail.

Ola
@K. Loms

Orientujecie się, czy wypłaty są tam tygodniowe, czy miesięczne?

wirus
@Slav

Hej, można prosić o te zdjęcia? wera_wer@wp.pl

Zostaw opinię o Derksen - Gliwice

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie