AB Bechcicki oddział Kalisz

Opinie o AB Bechcicki oddział Kalisz

Kris

najbardziej prymitywna hurtownia budowlana w Kaliszu.... problem ze wszystkim... z towarem z dostawą.... z limitem kredytowym..... z innymi hurtowniami współpracuje się dużo lepiej

Firma

Bardzo niewiarogodna i nieuczciwa jedna z pracownic działu inwestycyjnego

Beny

Oddział Kaliski to dopiero pomiana - każdy na każdego patrzy jak by mu chciał nóż w plecy w bić.... i podejrzewam że jak by był pod ręką to nie jedna pracownica by to zrobiła....

Zostaw opinię o AB Bechcicki oddział Kalisz - Kalisz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Bechcicki oddział Kalisz