Lavard Gamatex

Wrocław

Lavard Gamatex

Opinie o Lavard Gamatex

Potwierdzam że najwięcej opowiada kierowca pan Stanisław na bieżąco wszystko wiadomo co się dzieje w firmie. Pan Stasiu przy dostawie spędza dużo czasu i naprawde dużo można się dowiedziec o wszystkich pracujących w biurze. Jakbym zaczęła wymieniac i opisywac to niektórym włosy by dęba stanęły a szczegolnie osobom zainteresowanym. Szpiedzy są wszędzie. O kazdym regionalnym i regionalnej też dużo można słyszeć. Jak nie leser, to drugi kochliwy to trzeci znowu coś tam, to panie regionalne też mają dużo na sumieniu. Masakra plotka goni plotkę. Czasami czuje się jakbym pracowała w zoo a nie w porządnej firmie. Teraz pani Marzena na tapecie, probuje się wykazac ale skarg i opinii krytycznych od pracownikow ma co nie miara. No coż zmiany zmiany zmiany zobaczymy czy na dobre.

Zostaw opinię o Lavard Gamatex - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lavard Gamatex