Beetsma

Kraków

Beetsma

Opinie o Beetsma

krakowiak

Do ziuta i także do innych - ja pracuje w Beetsma już parę miesięcy i wypłatę mam na czas. Wydaje mi się, że ta pani nie stosowala sie do tego co mówily panie w biurze, bo listę trzeba donosić na czas, z podpisami kierownika, ktore biorę po każdym dniu pracy. Wszystko w porządku, czasem mam małą niezgodność kwoty na koncie, ale dzwonię i administracja wyjaśnia mi o co chodzi. Jestem zadowolony, bede pracował tylko przez okres studiów, wtedy kiedy mam czas. Nie moge nic złego powiedzieć na temat Beetsmy, a nawet polecilem pracę kolegom.

ziut

nie polecam pracy z ta agencja. są moze i bardzo mili ale to wszystko dobrego co mogę powiedziec. Najpierw mi mowia ze grafik do dogadania a potem robia problem o jedna godzine. mialam wyslac im liste obecnosci i wyslalam a potem okazalo sie ze sama musze isc do kierowniczki i zalatiac sobie podpis ich. duzo klopotu jest z nimi,nie mowia wszystkiego! dlugi czas oczekiwania na wyplate... odradzam!

Zostaw opinię o Beetsma - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beetsma