Europen Work First

Bitgum

Europen Work First

Opinie o Europen Work First

terminator

Witam wszystkich jesli ma ktos zamiar pracowac dla (EWF) to odradzam. Bo Nie wypłacaja wakacyjnych , urlopowych zanizaja stawki spozniaja sie z wypłata miesiecznych wyplat. daja polskie grupowe ubezpieczenie ktore jest nie wazne w holandii. , na lokacjach jest syf nie ma internetu busy sie rozpadaja. Kordynator "Janusz" kłamie na kazdym kroku.Jestem pracownikiem z dlugoletnim stazem i naprawde nie polecam tej firmy. to co sie tu dzieje to jest kpina.... 27.12.2015.

Zostaw opinię o Europen Work First - Bitgum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europen Work First