Sreliko

Żywiec

Sreliko

Opinie o Sreliko

Janusz

Jezeli sie zastanawiasz czy brać jakiekolwiek usługi w telico to ZDECYDOWANIE nie polecam, mam 6 Mb internetu a odczuwam jakbym miał 1 Mb internetu czesto nie ma. Lubią sobie wyłączyć usługę na pare godzin... Żałosne telico to jest porazka

Zostaw opinię o Sreliko - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sreliko