TIG

Opinie o TIG

tig oszusci

Witam firme tig odrazu uprzedziam niewyplacalna firma dla mojego taty niewyplacila 7,5tyś. Dla moich 2 wujkuw tez prosze ludzie omijajcie tą firme zdaleka pezez 1miesionc placi puzniej nie zostawila rodzine 6osobową na lodzie w świenta i myśli ze dalej tata bendzie robic ludzie ostrzegam was omijajcie ją a pan J powinien sie wsydic ze tak niewyplaca wienc mam do pana pytanie ,,poco pan zatrudnia pracownikuw skoro pan im nieplaci???" powiedzmy rosądnie malo problemuw malo ciągania po sądach bendzie mial pan tego duzo wole wyplacic na pana miejscu i miec spokuj byc na czystym symieniu ale to od pana zalezy jak pan woli prosze to przemyslec

Zostaw opinię o TIG - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TIG