FHU Rak

Opinie o FHU Rak

Jakob Matthias Ratka

Witam wszystkich na tym portalu , szczegolnie te osoby ktore wielce chca cos powiedziec pod dziwnymi pseudonimami. Chcial bym zwrocic uwage ze firma o jakiej "Panstwo" pisza oraz sposob "Panstwa" wypowiedzi swiadczy niepodwazalnie o niskim poziomie kulturalny osobistej, poszanowania i ogromnej dawki nienawisci wobec szefa, ktory jest zdyscyplinowany ale zarazem ugodowy. Widac nie odpowiadalo tutaj wiekszosci osob to ze praca za granica bedzie wygladac jak Polska Praca w kraju = w slownictwie w/w osob opierdalanie. Skoro zarobki jak niektorzy twoerdza wynosza 4 euro na godzine to dlaczego pracownik przecietny na wyjazdach potrafi zarobic w miesiacu ponad 5-6 tys. Zl? Osoby ktore uwazaja sie tutaj za pokrzywdzobe, hamsko wyzywajac i przezywajac "Herr R" nie dosc ze nie w wiekszosci nie maja kultury osobistej to w rzeczywistosci czesto brak znajomosci jezyka w wersji komunikatwynej. Rozliczanie sie co do "grosza" to standart w kazdej dobrze dzialajacej i sprawiedliwej firmie . Kazdy kto pisze pod pseudonimem i agresywnie nalezy wziasc z ogromnym przymruzeniem oka, osoby te palaja ogromna zawiscia i zazdroscia. Mysle , ze Ci ktorzy wypowiadaja sie jak im to zle bylo ale w firmie FHU Raj juz nie pracuja, znajda sobie rownie dobrze platna prace z umowa o prace i z kazdym rodzajem ubezpieczen i doplat. Zycze powodzenia i zadowolenia. Forma obrazania, ponizania i wulgarna swiadczy jedynie o slabosci drugiej osoby i niskiej samoocenie. Chetnie wyslucham neutralnie kazdego "poszkodowanego" oraz kazdej opini ktora ktos chcial by wyrazic. FHU Raj to mloda, dynamicznie rozwijajaca sie firma, ktora stawia na zadowolenie klientow jak i pracownikow , nowe innowacyjne metody pracy i stawia ogroma wartosc na jakosc, bezpieczenstwo i kreatywnosc mlodych pracujacych ludzi! Kazdy kto chcial by podzielic sie negatywnymi przezyciami w firmie FHU Raj zapraszam pod numer tel. 0049 17683872003 Z uszanowaniem Jakob Matthias Ratka - pracownik firmy FHU Raj

Zostaw opinię o FHU Rak - Łaziska Górne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Rak