Apb Beetsma

Opinie o Apb Beetsma

Patryk96

Nie polecam, wręcz odradzam. Smieszna firma. Wszystko przez SMSy, brak kontaktu z daną firmą, po wykonaniu pracy kontakt nagle się zerwal. I zostalem bez pieniedzy jak i bez kontaktu. Umowe mieli wyslac lecz jak sama firma to i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostalem. Nie polecam tego gówna.

Zostaw opinię o Apb Beetsma - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apb Beetsma