PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Opinie o PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Nikt

Więc tak... Mimo iż był to temat poruszany to karierę zrobią tylko znajomi... Atmosfera w Cs porażka... Brak poszanowania do pracownika. Większość osób prowadzi wyścig szczurów co wiąże się z wchodzeniem w (usunięte przez administratora). Na początku obiecują złote góry a po czasie każdy sam widzi jak jest... Jest to malutka firma przez co każdy jest dokładnie pod lupa i wystarczy jedna mała potyczka czy też źle wypowiedziane słowo przy nieodpowiedniej osobie i jesteś spisany na straty a pamiętać trzeba że jest to grupa cargo przez co nie padną więc można pozwolić sobie na zniszczenie człowieka bo tak czy inaczej oni istnieć będą...Niech Każdy ale to Każdy przemysli sobie czy chce spróbować swoich sił i czy ewentualnie jest przygotowany na porażkę

Taki jeden
@Nikt

Jaki nick taka opinia. Pewnie się nie nadawałeś a szkalujesz firmę która zatrudnia kilkuset pracowników i jakoś Oni dalej pracują. Nie wyszło Ci to poproś o świadectwo pracy i zatrudnij się w Raju.

Jack
@Nikt

Na moim przykładzie nie mogę się zgodzić po roku pracy mam już papiery ustawiacza mogę sam pracować za pieniądze jak maja inni nawet z dłuższym stażem a i nadgodziny można zrobić. Robić trzeba jak wszędzie chyba że ktoś znajdzie że można leżeć ale wtedy też pieniędzy nie ma. Nawet bona dali.

Adikkkk
@Jack

Pracodawca wychodzi w strona pracownika. Jest zdecydowanie lepiej

Janusz
@Adikkkk

Na czym polega wychodzenie tego pracodawcy naprzeciw pracownikowi? Polecasz ogólnie pracę w PKP cargo service?

Tak sobie

Zgadzam się w 100%

Nie
@Adikkkk

Jesli tak faktycznie jest!To w jaki sposób!Wypowiedzi , pracowników nie są zbyt dobre...Także proszę ,o jakis jeden argument który mnie przekona!Premia 80 zł?????Czy może stosownie mobbingu?

Pk
@Nikt

Z nepotyzmem trzeba walczyć, nie uciekać bo to nie jest korzysztne ani dla firmy ani zwłaszcza dla pracownika.

Ju
@Pk

Tu już to jest rozwinięte do granic absurdu.

Jk
@Pk

To już jest absurdalnie rozwinięte

Koko
@Jack

Pieniądze...(•‿•) teraz dowaliłes chyba że pracujesz na Sośnicy i jesteś związkowcem to może tak....

Dobry
@Nikt

Tak już jest. Nic dodać nic ująć

Kpo
@Pk

Tego nikt w tej firmie nie rozwiąże, bo tu tak to działa, przykre ale prawdziwe.

Jk
@Pk

Narazie to świetnie się rozwija. Smutne ale prawdziwe.

Seba
@Koko

W tym przedsiębiorstwie nie istnieją związki zawodowe tylko biura podróży na garnuszku prezesa, związki są od podpisywania co im ich pan podsunie pod nos najgorsze jest to że później wmawiają pracownikom że nic nie mogą zrobić.

Nikita
@Adikkkk

Muszę pochwalić organizacje pracy w pkpcs, przykład Sośnica. Pięciu ludzi w przetoku , pięć planistek i pięciu sztygarow Pełen profesjonalizm, obsługa jak w korporacji..miło szybko i przyjemnie !! Tak trzymać!!

Nikt
@Nikt

Całkiem się zgadzam wszystkich normalnych ludzi się pozbyto został sam chłam przyjęty po znajomosci nie tylko w biurach ale i na obszarach dramat pracowałem tam kiedyś cieszę się ze zwiałem tragedia a już warsztat na Woli i jego kierownik nieporozumienie zarobki marne

Mateusz
@Nikt

Najlepszym sposobem na uzdrowienie sytuacji w zakładzie jest zamiana miejscami kierowników oddziałów. Skończą się układy i układziki. Zakład nie straci fachowców a ludzie będą mieli szansę się rozwijać. Nikomu krzywda się nie stanie bo przecież kierownicy i tak dojeżdżają do pracy służbowymi samochodami.

Marcin Nowy wpis
@Mateusz

Tych układów chyba nie da się wykorzenić, powstały przez lata...

Marek Nowy wpis

Chciałbym pracować na Kłodzku, podobno można tam dobrze zarobić!. Jakiw są zasady rekrutacji? Jak długo można pracowac na delegacji?

Edzia Nowy wpis
@Marek

Ale to na Kłodzku są lepsze zarobki niż w innych miejscach? Właśnie na Kłodzko rekrutują planistów i mężowie to odpowiada. Może ktoś inny powie jak wygląda ten deputat węglowy, który firma zapewnia po przepracowanym roku? No i jak już przy kasie jesteśmy to mąż chciałby wiedzieć ile dają podstawy na Kłodzku.

Dorcia Nowy wpis

Zgadzam się inny powinni brać z niego przykład!

Mariusz

Pytam ile kosztuję utrzymanie samochódw służbowych dla kierowników oddziałów!! Skoro przegrywamy przetargi to czy stać nas na takie rozdawnictwo!!

Ok
@Mariusz

Chyba Ci chodzi o Kierowników Obszaru a nie Oddziału?

Mariusz

Mam pytanie, ile kosztuje utrzymanie floty samochodów ?!!!

Dorota
@Mariusz

Każdy kierownik ma samochód do dojazdu do pracy , a na oddziałach nie ma czajników do gotowania wody ....pięknie!!!!!@

An_
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Witam, jest jakis dyzurny z jaworzna Boj III? Jak wyglada praca zarobki? Porownywalnie do pkp plk?

Oferta dla planisty w Jaśle daje możliwość (usunięte przez administratora) na jedną zmianę i zanim będę brał udział w rekrutacji, chciałbym wiedzieć jak to wygląda godzinowo. Doświadczenie w branży kolejowej jest tylko mile widziane, ale jeśli posiadam go bardzo mało to wtedy mogę liczyć na przyuczenie? Bo firma oferuje kursy podnoszące kwalifikacje, ale nie wiem czy tyczy się właśnie tego tematu.

Witam ile zarabia początkujący manewrowy po kursie w Będzinie-łagiszy?, dziękuję za odpowiedź

Ffff
@Kandydat

Najnisza krajowa plus dodatki;-)

@Ffff

To ile wychodzi mniej więcej na rękę?,z 4000zł?

PracownikR

Interesuje się praca dyżurnego ruchu. Czy ktoś może się podzielić jak to tutaj wygląda. Interesuje się posada w Rudzie śląskiej lub na kopalni Piast

Felix
@PracownikR

W Rudzie już nie popracujesz :-) Przewalili przetarg :-) Biura na oddziałach napchane kudzmi to potem koszta rosną!!! Narobili etaty tzw. ZAPARZACY kawy to teraz mają koszty i przegrane przetargi!!

@Felix

No, ale to będą redukować etaty czy ma to już miejsce? Chciałam spróbować złożyć cv, ale jeśli się takie rzeczy dzieją to nie wiem czy to robić. Te etaty do zaparzania kawy, jak piszesz, to były etaty za najniższą krajową?

Felix

Biura są pełne znajomych od znajomych. Kiedyś był kierownik ,sztugar i planistka, a teraz 15 ludzi ...każdy bierze po 5 tys...

D68
@Felix

bo to niestety prawda,zarobki po podwyżkach mniejsze niż przed podwyżką....

Czy to prawda że ustawiacz pracując na Opolu zarobi 10000 tys zł, czy trzeba mieć do tego jakieś znajomości ?

@Nowy

Wow, ale to niezła kasa. Faktycznie ciekawe, czy to prawda? Ta podana stawka to brutto czy netto? I może wiecie, jeśli faktycznie tyle płacą, ile lat doświadczenia w takim zawodzie trzeba mieć? Może ta kasa to jest podstawa i premia jakaś np. uznaniowa, albo nagroda roczna??

@Nowy

A skąd masz takie info, usłyszałeś od kogoś kto tu pracuje? Skąd w ogóle pomysł, że trzeba mieć znajomości? Czy w tej firmie żeby się dostać na inne stanowiska trzeba znać kogoś wyżej?

@Nowy

Z kim rozmawiać o pracy na tym Opolu, ile nadgodzin trzeba mieć żeby zarobić te 10000 tys ?!

Xxxx

Pracuje od pewnego czasu w Gliwicach, wszyscy tu na kopalni mamy dyskietki do odbijania czasu vpracy. Pytam bo niektórzy nie odbijają, inni wychodzą wcześnie na czym to polega ?

@Xxxx

A dają kolegom do odbijania swoje plakietki, a fizycznie nie ma tych ludzi w pracy? Jaka jest ogólna zasada odbijania się? Ile czasu przed i po zmianie maksymalnie można się odbić? Ktoś w ogóle kontroluje ten system?

A jak ogarniane są sprawy korzystania z kursów podwyższających kwalifikacje? W ogłoszeniu na robotnika torowego zaznaczyli to, jako korzyść. Chętnie zdobyłbym nowe umiejętności, jeśliby tylko firma pokrywała koszty szkoleń.

Czy PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rzadko tu ktoś zagląda, szkoda myślałem, że dowiem się jakiś konkretów. Widziałem, że wrzucone było ogłoszenia dla ekspozytora ale raczej już nieaktualne bo nie mogę w nie wejść. Może warto mimo wszystko podesłać dokumenty. Jakie są wymagania od kandydatów? Widziałem, że firma pozwala zrobić uprawnienia swoim pracownikom, każdemu pracownikami przysługuje taka możliwość? Każdy ma zaplanowany jakiś budżet szkoleniowy?

Mariusz

Chciałbym pracować na Opolu, jakie warunki muszę spełnieniać,

Wojtek

Dzień dobry. Czy jest prowadzona rekrutacja na stanowisko elektryk w Czechowicach lub w Pszczynie?

Elektromonter

Witam, @Pracodawca czy dalej jest aktualnie prowadzona rekrutacja na stanowisko elektromontera ds automatyki na Łaziskach?

@Elektromonter

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji nr.tel. 32-358-78-80

Tymek
@PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Dzień dobry. Teraz, kiedy mam już zdany egzamin kwalifikacyjny na stanowisko manewrowego, to spełniam warunki, które podaliście w propozycji pracy dla manewrowego - sekcja Dolna Odra w Nowym Czarnowie. Tylko proszę podajcie, ile trwa ta umowa o pracę na okres próbny, po upływie której można mieć ulgowe przejazdy kolejowe dla siebie i rodziny? Czy ta druga umowa jest już na stałe?

Naprawdę toalety tam nie ma dla pracowników normalnej, tak jak ktoś tutaj pisze niżej? Ciekawe, czy na każdym dziale tak jest. Ja akurat patrzę na stanowisko mechanik taboru kolejowego. A przerwa jest chociaż jakaś w czasie pracy, ile pozwalają odpocząć? W poprzednim zakładzie gdzie pracowałem to nie było mowy o tym. Dlatego już nie pracuje :)

Yoko

Byłem dzisiaj w dyrekcji, ale luksusy, nawet mają kanapy. A my na nastawniach śpimy na jakiś przepoconych materacach, zero szacunku dla pracowników, a u nas nawet wody brak. Kibel to tojka, wiecznie pełny bo dojazdu brak!! Gdzie te bhp!!

Cześć, piszę bo widziałem ofertę do nich na brygadzistę. Mam 10 lat w branży doświadczenia, wiem że według ogłoszenia to potrzebują kogoś co ma trzy minimum. A jak więcej ktoś ma to więcej zapłacą, wie ktoś? Są ogólnie chętni, żeby ugadać stawkę z człowiekiem czy taśmowo to jest ustalane?

Agu

Witam, ile zarabia Dyżurny ruchu i czy istnieje możliwość dorobienia na umowę zlecenie ?

Fakt ze w firmie nie masz szans na karierę to prawda!!! Max kariera ustawiacza lub maszynista. W biurach ścisk większy niż w dyrekcji:-) !! Przykładowo Halemba i Sośnica!! Dodam też Piasta Ale co tam można pracowac i płacić na utrzymanie tych etatów!!!

@Marcin

A co powiesz o warunkach dla tych, ktorym nie marzy sie kariera tylko chca robić swoje? :) Jak atmosfera? Jak te osoby z biura sie zachowuja wzgledem reszty?

Dla zwykłego Kowalskiego który chce zarobić trochę więcej niż najnisza jest ok. Robisz 8 godz i do domu . Dobze jest na na Bielszowicach i Sośnica. Kierownicy Ok, zmianowi nie przejmują się zbytnio robota więcej jest spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.