Interempleo Empresa de Trabajo Temporal S.L

Opinie o Interempleo Empresa de Trabajo Temporal S.L

zenek

Uwaga!! Ktoś podszywa się pod tą firmę. Warunkiem wyjechania jest opłata mieszkania z góry za pierwszy tydzień. Dzwoniłem do Hiszpanii i rozmawiałem z tą agencją. To wszystko jest nie prawdą. Nie posiadają żadnego polskiego koordynatora, ani nie zamieszczali żadnego ogłoszenia w Polsce. Nie płaćcie nikomu z góry za nic!!

Zostaw opinię o Interempleo Empresa de Trabajo Temporal S.L - Murcia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interempleo Empresa de Trabajo Temporal S.L