Ledi

Opinie o Ledi

klientka

Będąc w sklepie o godzinie 20.40 pani An...ka odmówiła mi pokrojenia wędliny tłumacząc, że już umyła krajalnicę. Przepraszam bardzo ale tej pani widać śpieszy się , chce jak najszybciej wyjść do domu. Skoro pisze, że sklep otwarty jest do godziny 21.00 to dlaczego o godzinie 20.40 nie można już kupić wędlin w plastrach?! O godzinie 21.00 zamyka się sklep i wtedy bierze się za porządki! Proszę o interwencję i pouczenie pracowników.

Rr

Wiadomo coś o bonach? ?

Zostaw opinię o Ledi - Milicz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ledi