Allround Flexworkers BV

Opinie o Allround Flexworkers BV

rzeznik73

Agencja pracy z Holandii Allround Flexworkers BV a gosc z tej agencji YELCIN klomie jesli chodzi o dojazdy do pracy dojezdzalem 10km rowerem deszcz nie deszcz a mialo byc 2-3km wiec pracowalem zeby kasa mi sie wrucila za wyjazd a nawet nie wyplacil do dzis a do niego wysyla gosc z Polski Pan Marcin z BeFlex zatrudniaja w fabrykach miesnych

Zostaw opinię o Allround Flexworkers BV - Apeldoorn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allround Flexworkers BV