Opinie o Allround Flexworkers BV w Apeldoorn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Allround Flexworkers BV, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Allround Flexworkers BV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allround Flexworkers BV w Apeldoorn

Anna Obuchowska Nowy wpis

Hallo, mijn naam is Anna Obuchowska. In 2020 werkte ik via uw kantoor in Utrecht. Voor deze periode heb ik een jarograaf per e-mail nodig. Bij voorbaat dank en vriendelijke groeten.

Mariusz Nowy wpis

Hello, I worked for them for almost 6 months. They promise 1700euro if you are 'good'. it's not true. employees who work there for 10 years do not earn so much. They pay 1200-1380 for whole month. Good luck

rzeznik73

Agencja pracy z Holandii Allround Flexworkers BV a gosc z tej agencji YELCIN klomie jesli chodzi o dojazdy do pracy dojezdzalem 10km rowerem deszcz nie deszcz a mialo byc 2-3km wiec pracowalem zeby kasa mi sie wrucila za wyjazd a nawet nie wyplacil do dzis a do niego wysyla gosc z Polski Pan Marcin z BeFlex zatrudniaja w fabrykach miesnych

Zostaw merytoryczną opinię o Allround Flexworkers BV - Apeldoorn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Allround Flexworkers BV?

Zobacz opinie na temat firmy Allround Flexworkers BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Allround Flexworkers BV
Przejdź do nowych opinii