MK Holdings Wrocław

Wrocław

MK Holdings Wrocław

Opinie o MK Holdings Wrocław

Krzysztof Bil

Witam, czy ktoś korzystał z usług tej firmy? Widzę że zajmują się reklamą w internecie, widnieją na faceboku z prawie 1000 polubieniami, natomiast nie ma do nich żadnego kontaktu ani nie mają strony WWW. Ktoś miał z nimi do czynienia?

Zostaw opinię o MK Holdings Wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK Holdings Wrocław