BECPAK

Opinie o BECPAK

Dejw

Atmosfera bardzo dobra, którą tworzy zgrana i ciekawa ekipa. Na ogół nie ma mega ciśnień i zadań ASAP, ale naturalnie swoją robotę trzeba zrobić i lepiej się nie obijać:) Na zarobki nie można narzekać. Jakbym miał powiedzieć jednym zdaniem - Ile Ty dasz firmie, tyle ona da Tobie... Zdecydowanie mogę polecić

KAMA

Nie polecam. Po tygodniu pracodawca daje wypowiedzenie. Bez podania przyczyny. Jednym słowem jest nie uczciwy. Wogóle nie daje dojść do słowa. NIE WARTO tam pracować!!!!!i marnować czasu!!!!

Łuki

Super atmosfera, fajni, młodzi ludzie. Uczciwy pracodawca z którym można się dogadać. Zarobki OK.

Zostaw opinię o BECPAK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BECPAK