Opinie o HSM w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HSM. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HSM o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSM w Warszawa

Ala Nowy wpis

W firmie brakuje osób które podejmują decyzje. Najczęściej od koordynatorów można usłyszeć ,, nie wiem” , ,, jesteś duża radź sobie”. W dziale serwisu Pani Team Leader z nie wiadomych przyczyn zajmuje takowe stanowisko, nie potrafiąc powiedzieć nawet zdania po angielsku. Atmosfera w firmie bardzo słaba. Ludzie fałszywi, donoszą jeden na drugiego.

Dawid Nowy wpis

Czy są jakieś ciężkie pytania na rozmowie ?

pracownik Nowy wpis

Firma ze stabilną pozycją na rynku. Praca dosyć trudna, wymagająca zarówno na stanowisku technika serwisu jak i koordynacji. Szefostwo wymagające, ale to nic nadzwyczajnego jak chce się utrzymać wysoki i stabilny poziom. Płaca przyzwoita, są premie, warunki pracy na należytym poziomie. Jeżeli pracownik coś potrzebuje do pracy (narzędzi, sprzętu) i potrafi to uargumentować to firma wyposaża jak należy. Atmosfera obecnie jest koleżeńska, trudno szukać tutaj wyścigu szczurów.

Inżynier Serwisu Nowy wpis

Witam, firma ponownie rekrutuje na stanowisko Inżyniera serwisu z całego kraju; ostatnia rekrutacja na to stanowisko prowadzona była w sierpniu; ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat? Firma tak dobrze się rozwija, że znowu rekrutują, czy raczej słabe warunki nakłoniły poprzedniego kandydata do rezygnacji?

Aplikowałeś na stanowisko Szukam kelnerów/kelnerki oferowane przez firmę HSM? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Poszukiwacz

Dzień dobry, na jakim poziomie są zarobki w serwisie? Stanowisko koordynatora serwisu, możecie powiedzieć coś więcej?

Poszukiwacz 2
@Poszukiwacz

Ponownie kogoś szukają na to stanowisko, więc raczej słabe zarobki. Czy ktoś z firmy może się wypowiedzieć? Warto aplikować, czy szkoda czasu?

Znowu jest oferta
@Poszukiwacz 2

Wlasnie mialem pytac...widze ponownie oferte wiec chyba to źle wróży?

@Znowu jest oferta

W obecnych czasach, trudno o osoby do sprzątania a co dopiero fachowców. Koordynator jest to jedno z najważniejszych stanowisk w dziale serwisu, naprawdę trzeba umieć radzić sobie z szerokim zakresem spraw. Posiadać podstawową wiedzę techniczną i umiejętność zarządzania dużą bazą klientów jak i współpracowników. Dlatego nie jest łatwo ...

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie HSM? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

gal anonim

Wigilia jest normalnym dniem pracy, jednak zawsze w tym dniu występuje mniej lub bardziej skrócony czas pracy.

Jak się pracuje z ludźmi z HSM?

gal anonim

Pytanie bardzo ogólne zasługuje na ogólne stwierdzenie: Pracuje się dobrze, jak wszędzie występują pewne odchyły od reguły ale ogólnie nie ma za bardzo na co narzekać.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie HSM?

gal anonim

W zależności na jakie stanowisko aplikujesz ? Najważniejsza jest szczerość i uczciwość w odpowiedziach ... Jednak patrząc na datę wpisu raczej jest już po rozmowie ... mam nadzieje że udana.

Weronika
@gal anonim

Ja za to jestem jeszcze przed rozmową w HSM. Chodzi o stanowisko sprzątaczki (https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sprzatacz-ka,nuzle.pl582c1e34312fbe6c0dc3bbc18c16f4b4,tarnowo-podgorne). Pytań jakichś szczególnych się nie obawiam. Ale bardziej chciałam podpytać, jak tam z podejściem do osób z Ukrainy? Mogę liczyć na tolerancję?

@Weronika

Bez obaw, normalna załoga, normalni ludzie ... zresztą w przypadku powodzenia w rekrutacji nie będziesz pierwszą osobą z po za polski która zasiliła szeregi firmy.

Jak szefostwo w HSM? Spoko traktują ludzi?

gal anonim

Narzekać na szefów nie można , bo zawsze mogą być gorsi :). Jeśli ma być jakiś rozwój ,to i śruba też musi być. Jednak nie odbiega ona w tym temacie od przeciętnej średniej w innych firmach, a parę w życiu ich przeszedłem. Jeśli jesteś spoko wobec firmy i obowiązków to możesz liczyć na wzajemność.Tyle w temacie. Jedno co chcę podkreślić, to powód dla którego w tej firmie pracuję już parę wiosen: uczciwość firmy wobec pracownika. Co masz w umowie to masz w rzeczywistości na koncie i w obowiązkach :) Zupełnie normalna firma może odrobinę doprawiona szczyptą korporacyjnej nuty. Co w obecnych czasach jest już prawie normą dla firm działających na światową skalę.

Karol

A ja uważam, że nawet fachowcy szukają informacji o firmie zanim złożą dokumenty więc to co napiszą pracownicy jest bardziej miarodajne

gal anonim

Stella, cisza jest normą w przypadku firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Stabilizacja powoduje mniejsze zapotrzebowanie na ludzi, a jeśli takowe powstaje to szuka się perełek, które rzadko zaglądają na takie fora.

Stella

Czym jest spowodowana tak długa cisza na forum? Dobrze sie pracuje i nie piszemy?

Iwona

@Gal anonim dalej pracujesz w HSM? Mógłbyś powiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie? Zaszły może jakieś zmiany, które są istotne dla pracowników, czy też przyszłych pracowników? Piszesz, że warunki socjalne są na przyzwoitym poziomie. Co masz konkretnie na myśli? Mógłbyś wymienić co się na te warunki socjalne w HSM składa?

worod

Nie widziałem takowego ogłoszonka @Andrzeju :D Aczkolwiek pojawiło się inne, na koordynatora - technika serwisu. Przy czym tutaj również potrzebne jest kilkuletnie doświadczenie, z drugiej jednak strony masz pakiet benefitów

Gal anonim

Konkretna umowa o pracę, bez ściemy, ale też i mocno rozbudowana jak na porządną firmę przystało. Od razu na wstępie wiesz co Cię czeka. Zarobki jak pisałem na przyzwoitym poziomie, ale szukają zawsze serwisantów z prawdziwego zdarzenia robiących robotę od A do Z a nie kolesiów od złotej rączki. Jeśli chcesz uczciwie zarobić na wypłatę ... pisz PS to nie lokowanie oferty, tylko uczciwe podejście do tematu. W tej firmie roboty nie przerobisz.

Gal anonim

9876 jest to forum na temat warunków pracy w danej firmie a nie kryptoreklama Great Products. Tak firma jest godna uwagi, posiada stabilność rynkową, i rozwija się cały czas ... choć nie zawsze w idealnym kierunku.

Gal anonim

Pracuję w HSM już kilka wiosen. Stek bzdur jaki przeczytałem na tym forum sugeruje tylko to, iż osoby piszące opinię mają problem z postrzeganiem rzeczywistości lub są nie dojrzałe emocjonalnie. Firma jak wiele , ma swoje plusy i minusy. Zarobki i warunki socjalne na przyzwoitym poziomie, raczej nie mam powodu do wielkich narzekań. Płaca zawsze terminowo i zgodnie z umową. Atmosfera no cóż jak w rozwijającym się koncernie, nie należy do przyjacielskich ale siekiery też nie latają. Jak rzetelnie i uczciwie pracujesz to nie ma żadnych problemów.

Typ

Tylko niestety w tej firmie awansuje sie nie poprzez rozwija tylko układy i wchodzeniu po palcu w tyłek .a jak ktoś nie pasuje to choćby był alfą i omegą to niestety ... Jeden wielki folwark jak u Owella

Jarek

Mam znajomego co pracuje jako handlowiec i jest bardzo zadowolony kasa OK, samochody OK, zaufanie do pracownika - brak GPS, Szef taki sobie ... ale idzie żyć.

anty Ryczy

Panie Ryczy - klientów traktują z należnym szacunkiem a dłużników i krętaczy skutecznie i szybko rugują ze swoich szergów i to prawdopodobnie Pana spotkało stąd ten przyjazny wpis

Zostaw merytoryczną opinię o HSM - Warszawa

• Jak się pracuje w HSM?

Zobacz opinie na temat firmy HSM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSM?

HSM
  • Emaliowa 28