EB .NL ELKO BARBARA

Opinie o EB .NL ELKO BARBARA

Ktoś z Was obecnie pracuje w EB .NL ELKO BARBARA? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

terys

Teraz też jest wszystko w porządku odnośnie zarobków czy zamieszkania @pufuu. Ogólnie fajne jest to, że firma zapewnia zakwaterowanie i przejazd. Nie trzeba się tym martwić.

kryspin2014

Hej chcialbym wiedziec jakie sa stawki godz w eb , po ile osob jest na mieszkaniu jego koszty . Macie jakies namiary e-mail nr tel?

iwcia20luty@o2.pl

nic sie nie zmienilo w eb przeciwnie jest gorzej legalnie oszukujom na kasie przy 150 g pracy zaobisz max 800 e ale dostaniesz do wyplaty 300 e i trzy zaliczki po 125e czesto zdarza sie ze wiecej jestes w domu jak w pracy iruwnierz wcina ci gdzies pare godzin a winna jest madra [usunięte przez moderatora] trzeba tobie wiedziec ktokolwiek chce sie tam wybrac ze to jest ich trzecia nazwa EB w ciagu dwuch lat wczesniej MB a przedtym jeszcze inaczej ja zakonczylem u nich te gechenne po dwuch miechach 6 12 2009

Zostaw opinię o EB .NL ELKO BARBARA - Zakopane

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EB .NL ELKO BARBARA