Darte Aps

Częstochowa

Darte Aps

Opinie o Darte Aps

Marta

Witam , również nie polecam pracy w tej firmie. Całkowity brak szacunku do pracowników . Robią z ludźmi co chcą . Im masz więcej godzin to paradoksalnie odliczają coraz więcej za utrzymanie. ogólnie kołchoz a Duńczycy się śmieją. Duża wypadkowość

Co sądzicie o zarobkach w Darte Aps? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

@Administrator 05.04.2018 09:08

Nie ulegly zmianie. Nadal 100dkk brutto na godzinę a po odliczeniu zostaje 50dkk netto na godzine.

wyjazd
@Pracownik 11.04.2018 23:00

jakbyś mógł się do mnie odezwać i powiedzieć coś więcej na temat tej pracy. Bardzo proszę o informację

Karty
@Administrator 05.04.2018 09:08

Nic sie nie zmieniło. Masz godziny to coś zarobisz.

zainteresowana

Proszę o informację czy wynagrodzenie jest otrzymywane na czas nawet jak zrezygnujesz wcześniej z pracy?

były Pracownik
@zainteresowana 20.07.2018 13:49

Wszystko zależy od tego czy dostałaś umowę czy nie. Jeśli nie - pieniądze otrzymasz ale sporo po czasie. Dwie pracownice, którym podziękowali po miesiącu dostały swoje wynagrodzenie dużo później od reszty pracowników. Jedna z nich dzwoniła do szefowej i do księgowej - w jednym i w drugim wypadku usłyszła głupie wymówki. Pieniądze obie otrzymały, jednak nie powinny na nie tyle czekać. Ja mialem umowę i po zrezygnowaniu z pracy - pensję otrzymałem na czas.

Szukasz pracy?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Darte Aps?

nigdy więcej

Żenada. Lepiej się opisać nie da. Z dnia na dzień zamówili mi busa informując dzień wcześniej że nie ma Tam dla mnie pracy. Sami wymagaja aby w razie zwonienia zgłosić 7 dni wcześniej, inaczej płaci się karę. Zazwyczaj siedzi się te sześć dni na wolnym a dzień przed wyjazdem rozpisuja do pracy. Na złość wszystko. A jak zwalniaja mówią dzień wcześniej i ogłaszają, że masz zamówionego busa. Nie pytają czy chcesz nim jechać, może wolisz inną firmę przewozową, ich nie obchodzi nic. Brak szacunku nawet nie do pracownika ale do człowieka!

wyjazd
@nigdy więcej 05.03.2018 14:29

odezwij się bo mam propozycję wyjazdu do tej firmy a chce wiedzieć coś więcej.

Paksa

Zdecydowanie odradzam współpracę z ta firma i tymi ludźmi. Musisz być na każde zawołanie ale z twoim zdaniem i czasem się wgl nie liczą. Grafiki czasami wystawiane późno, zawsze z dnia na dzień. Problem z umowa, z urlopami i dogadaniem. Wyjechałeś ze znajomym? Najlepiej rozpisywac jego ciągle na zmianę dzienne a ciebie na nocne. Brak szacunku do człowieka i do jego pracy. Bazują na ludziach zdesperwoanych i niezorientowanych.

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Darte Aps? Możecie nam tutaj zdać relację?

Nicknick
@Administrator 25.02.2018 11:05

Rekrutacja odbywa się przez telefon

nie_polecam

Zdecydowanie nie polecam. Logiki tutaj nie uświadczysz. Rzeczy, które Ci się należą przedstawiają jako coś dzięki czemu robią Ci łaskę. Umowa jest dla nich inwestycja w ciebie, nieważne ze kosztuje grosze a ty bez umowy nie masz ferienpengen, świadczeń itd. Na mocy prawa nie tylko duńskiego (ale jest tam na to duży nacisk) umowa jest niezbędna a czas na jej podpisanie jaki ma pracodawca to miesiąc, co w tej firmie jest nieustannie łamane. Praca sama w sobie ok. Tylko nie jesteś oceniany na podstawie pracy a widzi mi się pani przewodzacej, kto pracował wie. Musisz rozliczać się z życia prywatnego, niezwiązanego z praca.

ufoludek

Nie widzę opinii o Darte Aps, wpisane miasto Częstochowa stamtąd pochodzi szefostwo, ale firma mieści się w Danii. Większość ich pracowników pracuje w firmie Spangsberg. Wszystko było ok. - praca ciężka, ale można wytrzymać - gdyby nie traktowanie pracowników. Tu nie jesteś pracownikiem tylko śmieciem, którego można zmiatać z kąta w kąt. Nie masz prawa do własnego zdania - jeżeli już - to obraza majestatu w postaci księgowej Barbary a co za tym idzie szefowej Magdy, bo oczywiście jest o tym natychmiast powiadomiona. O umowie możesz pomarzyć, są tacy co pracują ponad 5 miesięcy bez ubezpieczenia, bez opłacania podatków itp. Na wstępnej rozmowie masz informację dotyczącą zarobków - 100 koron brutto na godzinę z czego 25 koron na godz. za zakwaterowanie, wyżywienie i transport a kolejne 25 na ubezpieczenie i podatek, czyli na netto 50 koron na godzinę. Niby nie tak źle, ale skoro nie masz umowy to z jakiej racji odciągają to 25 koron/h skoro nie ma ani ubezpieczenia ani nie opłacają podatku? Dziwne, że pracując w tak dużej, duńskiej firmie jeszcze nikt nie dobrał się Szanownemu małżeństwu tych "ptaszków" Magdalenie i Sławomirowi S. do tylnej części ciała. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą i z tą parą. .

@ufoludek 13.12.2015 18:19

Jak można się z Tobą skontaktować

anonymous
@ufoludek 13.12.2015 18:19

cześć ufo.... podaj jakiś kontakt do Ciebie

Zostaw opinię o Darte Aps - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darte Aps