Darte Aps
counter
1 5 41 5 1
Kandydat

czy coś się zmieniło na temat pracy w tej firmie i traktowaniu pracowników ?

Kandydat

czy coś się zmieniło na temat pracy w tej firmie i traktowaniu pracowników ?

Asiula
@zainteresowana

Wybieramy sie za 2 tyg z kolezanka na produkcje czekoladek. Czy warto? Prosze o opinie

zaiteresowana
@Asiula

jeszcze nie wiem bo dopiero będę jechać. Patrząc na opinie poniżej sama nie wiem ale ja wychodzę z założenia, że warto czasem samemu zobaczyć jak to wygląda gdyż czasami zdarza się tak, że niektóre opinie są nie obiektywne. Także pojadę i zobaczę, jadę wcześniej od was więc jeżeli wam to coś pomoże to chętnie wam napiszę jak to wszystko wygląda przez te klika dni. :) wiadomo wszędzie trzeba pracować.

Paulina
@Asiula

Dziewczyny, udało się Wam wyjechać? Jak oceniacie pracodawcę? Mam szanse wyjechać w najbliższym czasie, ale czytając te komentarze, zaczęłam się poważnie zastanawiać :)

Pracownik Nowy wpis
@Paulina

Ogólnie nie jest tak źle :) warunki mieszkaniowe całkiem dobre jedzenie też. Praca stojąca ale ogólnie tragedii nie ma

Sebol Nowy wpis
Klient
@zaiteresowana

Hej??? Jak wyglada praca???

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Darte Aps? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ex worker Nowy wpis

Absolutnie nie polecam . Firma dla typowych ex pgrowców którzy znają Polski i łacinie i brak im samowartosci.

Józek

Czy to znaczy, że mimo pandemii i kwarantanny w wielu krajach normalnie prowadzone są wyjazdy do pracy za granicę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Pani X

Dawniej darte teraz Porte Umowa na warunkach polskich Praca po 12 godzin codziennie Jak ci uda to po kilku lub kilkunastu dniach będziesz miała wolne Cieszka praca fizyczna Duże (usunięte przez administratora) w pracy lepiej trzymać język za zębami nie mówić zbyt dużo Praca z kobietami to tragedia czepiają się o wszystko dral jyra większość z tych kobiet niezrównoważona psychicznie W pracy są 2 przerwy w godzinach 8-10 oraz 13-15 , dwie przerwy po 30 minut które nie są płacone czyli masz liczone 11 godzin a pracujesz od 6 do 18 Obiady są dopiero po 18 godzine , obiady są spoko a reszta czyli wędliny to najtańszy (usunięte przez administratora) czyli najgorszej jakości od kasu do kasu są np. jogurty Warunki mieszkaniowe są przyzwoite a minusy są bardzo słabe ciśnienie wody słaby Internet i darmowe karaluchy i robaki w pokojach co jakiś czas dezynfekują pokoje aha i 1 w tygodniu przychodzą panie sprzątaczki i ogarniają mieszkania Na umowie jest kwota 100 DKK brutto a na rękę masz 50 DKK czyli ok 30 ZŁ

Prawda
@Pani X

Wszytko prawda , niedirobieni bez wykształcenia wieśniak tam robią i podczas roboty disco polo słuchają śmiecie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 165 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Darte Aps?

abc
 Rekomendacja

@Pani X kobiety też dostają ciężkie fizycznie zadania?

Angela
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.
 Problem

Dzięki za info właśnie zamierzalam się tam wybrać bo w Polsce nie ma czego szukać tylko jest kilka ale, odnośnie tej pracy: - podejrzanaa umowa tak pisze Pani X - tygodniówka wynosi 37,5 godziny a tutaj pracują po 12 godzin codziennie - donosicielstwo kapowanie w pracy - bardzo ciezszka praca fizyczna - warunki mieszkaniowe spoko ale tak wodą i internet

Użytkownicy czekają na odpowiedź 266 dni.

Czy firma Darte Aps w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy trzeba znać jakiś język obcy ,żeby w ogóle mieć szanse na pracę w firmie!

Irek

Czy w związku ze zmianą nazwy zmieniło się coś dla pracowników?

@Irek

Nie. zmienili nazwę bo jest dużo negatywnych opinii pod tą i maja problem ze znalezieniem pracowników.

Jak ze studentami w Darte Aps? Chętnie zatrudniają?

@Pytanie

Niechętnie. Preferują ludzi starszych. Ogólnie jak są młodzi ludzie to bez studiów. Nie polecam ani młodym ani starszym.

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Darte Aps? Możecie nam tutaj zdać relację?

Nicknick
@Administrator

Rekrutacja odbywa się przez telefon

Pracowałem
@Administrator

Ta firma zmieniła nazwę teraz to Porta ApS. i Fado Aps.

Andrzej

Niestety jeśli ktoś nie wykonuje swojej pracy dobrze to nie powinien oczekiwać szacunku ze strony firmy.

Henry

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Firma płaci to oczekuje wydajnej pracy i mylcie tego z brakiem szacunku!!

@Henry

Chyba Panu się coś pomyliło. Wydajna praca to jedno a to jak traktują człowieka niezależnie od tego jak pracuje to drugie. Ktoś kto rzetelnie tam pracował wcale nie miał lepiej niż zwykle obiboki. Panował ogólny brak szacunku niezależnie od tego ze dobrze ktoś wykonywał swoją pracę.

Marta

Witam , również nie polecam pracy w tej firmie. Całkowity brak szacunku do pracowników . Robią z ludźmi co chcą . Im masz więcej godzin to paradoksalnie odliczają coraz więcej za utrzymanie. ogólnie kołchoz a Duńczycy się śmieją. Duża wypadkowość

Co sądzicie o zarobkach w Darte Aps? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

@Administrator

Nie ulegly zmianie. Nadal 100dkk brutto na godzinę a po odliczeniu zostaje 50dkk netto na godzine.

wyjazd
@Pracownik

jakbyś mógł się do mnie odezwać i powiedzieć coś więcej na temat tej pracy. Bardzo proszę o informację

Karty
@Administrator

Nic sie nie zmieniło. Masz godziny to coś zarobisz.

zainteresowana

Proszę o informację czy wynagrodzenie jest otrzymywane na czas nawet jak zrezygnujesz wcześniej z pracy?

były Pracownik
@zainteresowana

Wszystko zależy od tego czy dostałaś umowę czy nie. Jeśli nie - pieniądze otrzymasz ale sporo po czasie. Dwie pracownice, którym podziękowali po miesiącu dostały swoje wynagrodzenie dużo później od reszty pracowników. Jedna z nich dzwoniła do szefowej i do księgowej - w jednym i w drugim wypadku usłyszła głupie wymówki. Pieniądze obie otrzymały, jednak nie powinny na nie tyle czekać. Ja mialem umowę i po zrezygnowaniu z pracy - pensję otrzymałem na czas.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Darte Aps?

nigdy więcej

Żenada. Lepiej się opisać nie da. Z dnia na dzień zamówili mi busa informując dzień wcześniej że nie ma Tam dla mnie pracy. Sami wymagaja aby w razie zwonienia zgłosić 7 dni wcześniej, inaczej płaci się karę. Zazwyczaj siedzi się te sześć dni na wolnym a dzień przed wyjazdem rozpisuja do pracy. Na złość wszystko. A jak zwalniaja mówią dzień wcześniej i ogłaszają, że masz zamówionego busa. Nie pytają czy chcesz nim jechać, może wolisz inną firmę przewozową, ich nie obchodzi nic. Brak szacunku nawet nie do pracownika ale do człowieka!

wyjazd
@nigdy więcej

odezwij się bo mam propozycję wyjazdu do tej firmy a chce wiedzieć coś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Darte Aps - Kopenhaga

Darte Aps