Darte Aps

Częstochowa

Opinie o Darte Aps

nie_polecam

Zdecydowanie nie polecam. Logiki tutaj nie uświadczysz. Rzeczy, które Ci się należą przedstawiają jako coś dzięki czemu robią Ci łaskę. Umowa jest dla nich inwestycja w ciebie, nieważne ze kosztuje grosze a ty bez umowy nie masz ferienpengen, świadczeń itd. Na mocy prawa nie tylko duńskiego (ale jest tam na to duży nacisk) umowa jest niezbędna a czas na jej podpisanie jaki ma pracodawca to miesiąc, co w tej firmie jest nieustannie łamane. Praca sama w sobie ok. Tylko nie jesteś oceniany na podstawie pracy a widzi mi się pani przewodzacej, kto pracował wie. Musisz rozliczać się z życia prywatnego, niezwiązanego z praca.

ufoludek

Nie widzę opinii o Darte Aps, wpisane miasto Częstochowa stamtąd pochodzi szefostwo, ale firma mieści się w Danii. Większość ich pracowników pracuje w firmie Spangsberg. Wszystko było ok. - praca ciężka, ale można wytrzymać - gdyby nie traktowanie pracowników. Tu nie jesteś pracownikiem tylko śmieciem, którego można zmiatać z kąta w kąt. Nie masz prawa do własnego zdania - jeżeli już - to obraza majestatu w postaci księgowej Barbary a co za tym idzie szefowej Magdy, bo oczywiście jest o tym natychmiast powiadomiona. O umowie możesz pomarzyć, są tacy co pracują ponad 5 miesięcy bez ubezpieczenia, bez opłacania podatków itp. Na wstępnej rozmowie masz informację dotyczącą zarobków - 100 koron brutto na godzinę z czego 25 koron na godz. za zakwaterowanie, wyżywienie i transport a kolejne 25 na ubezpieczenie i podatek, czyli na netto 50 koron na godzinę. Niby nie tak źle, ale skoro nie masz umowy to z jakiej racji odciągają to 25 koron/h skoro nie ma ani ubezpieczenia ani nie opłacają podatku? Dziwne, że pracując w tak dużej, duńskiej firmie jeszcze nikt nie dobrał się Szanownemu małżeństwu tych "ptaszków" Magdalenie i Sławomirowi S. do tylnej części ciała. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą i z tą parą. .

@ufoludek 13.12.2015 18:19

Jak można się z Tobą skontaktować

anonymous
@ufoludek 13.12.2015 18:19

cześć ufo.... podaj jakiś kontakt do Ciebie

Zostaw opinię o Darte Aps - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darte Aps