Darte Aps

Częstochowa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Darte Aps

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darte Aps

nigdy więcej

Żenada. Lepiej się opisać nie da. Z dnia na dzień zamówili mi busa informując dzień wcześniej że nie ma Tam dla mnie pracy. Sami wymagaja aby w razie zwonienia zgłosić 7 dni wcześniej, inaczej płaci się karę. Zazwyczaj siedzi się te sześć dni na wolnym a dzień przed wyjazdem rozpisuja do pracy. Na złość wszystko. A jak zwalniaja mówią dzień wcześniej i ogłaszają, że masz zamówionego busa. Nie pytają czy chcesz nim jechać, może wolisz inną firmę przewozową, ich nie obchodzi nic. Brak szacunku nawet nie do pracownika ale do człowieka!

Paksa

Zdecydowanie odradzam współpracę z ta firma i tymi ludźmi. Musisz być na każde zawołanie ale z twoim zdaniem i czasem się wgl nie liczą. Grafiki czasami wystawiane późno, zawsze z dnia na dzień. Problem z umowa, z urlopami i dogadaniem. Wyjechałeś ze znajomym? Najlepiej rozpisywac jego ciągle na zmianę dzienne a ciebie na nocne. Brak szacunku do człowieka i do jego pracy. Bazują na ludziach zdesperwoanych i niezorientowanych.

Administrator

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Darte Aps? Możecie nam tutaj zdać relację?

Nicknick
@Administrator 25.02.2018 11:05

Rekrutacja odbywa się przez telefon

nie_polecam

Zdecydowanie nie polecam. Logiki tutaj nie uświadczysz. Rzeczy, które Ci się należą przedstawiają jako coś dzięki czemu robią Ci łaskę. Umowa jest dla nich inwestycja w ciebie, nieważne ze kosztuje grosze a ty bez umowy nie masz ferienpengen, świadczeń itd. Na mocy prawa nie tylko duńskiego (ale jest tam na to duży nacisk) umowa jest niezbędna a czas na jej podpisanie jaki ma pracodawca to miesiąc, co w tej firmie jest nieustannie łamane. Praca sama w sobie ok. Tylko nie jesteś oceniany na podstawie pracy a widzi mi się pani przewodzacej, kto pracował wie. Musisz rozliczać się z życia prywatnego, niezwiązanego z praca.

ufoludek

Nie widzę opinii o Darte Aps, wpisane miasto Częstochowa stamtąd pochodzi szefostwo, ale firma mieści się w Danii. Większość ich pracowników pracuje w firmie Spangsberg. Wszystko było ok. - praca ciężka, ale można wytrzymać - gdyby nie traktowanie pracowników. Tu nie jesteś pracownikiem tylko śmieciem, którego można zmiatać z kąta w kąt. Nie masz prawa do własnego zdania - jeżeli już - to obraza majestatu w postaci księgowej Barbary a co za tym idzie szefowej Magdy, bo oczywiście jest o tym natychmiast powiadomiona. O umowie możesz pomarzyć, są tacy co pracują ponad 5 miesięcy bez ubezpieczenia, bez opłacania podatków itp. Na wstępnej rozmowie masz informację dotyczącą zarobków - 100 koron brutto na godzinę z czego 25 koron na godz. za zakwaterowanie, wyżywienie i transport a kolejne 25 na ubezpieczenie i podatek, czyli na netto 50 koron na godzinę. Niby nie tak źle, ale skoro nie masz umowy to z jakiej racji odciągają to 25 koron/h skoro nie ma ani ubezpieczenia ani nie opłacają podatku? Dziwne, że pracując w tak dużej, duńskiej firmie jeszcze nikt nie dobrał się Szanownemu małżeństwu tych "ptaszków" Magdalenie i Sławomirowi S. do tylnej części ciała. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą i z tą parą. .

Pracownik
@ufoludek 13.12.2015 18:19

Jak można się z Tobą skontaktować

anonymous
@ufoludek 13.12.2015 18:19

cześć ufo.... podaj jakiś kontakt do Ciebie

Zostaw opinię o Darte Aps - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darte Aps