ITFS sp. z o. o.

Gdynia

ITFS sp. z o. o.
2 57

Opinie o ITFS sp. z o. o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bożena

Szukacie pracy w firmie ITFS i nie możecie znaleźć aktualnych ogłoszeń dotyczących angażu w tej firmie? Wejdźcie na ich stronę http://itfs.pl/kariera w tej chwili szukają osób na dwa stanowiska: Senior Java Developer i .Net Developer. Dajcie znać co myślicie na ten temat. Może ktoś z Was pracował u tego pracodawcy i chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami.

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Dawno nie było żadnych info o ITFS sp. z o. o..

Zostaw opinię o ITFS sp. z o. o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITFS sp. z o. o.