Łączpol

Opinie o Łączpol

KrzykDoZarzadu

Zdecydowanie odradzam podejmowanie pracy u tego podwykonawcy Alcatel Lucent w Bydgoszczy. Nad wieloma aspektami zatrudnienia piecze sprawuje pan sekretarka prezesa, który mianuje się kierownikiem ale jest to małego kalibru święta krowa, która brak kompetencji oraz kompleksy przykrywa otoczką pozornej ważności i decyzyjności, jest to zaprzeczenie profesjonalizmu i gigantyczna skaza w strukturach firmy. Kazdy szanujący się pracodawca dba o swoj najwiekszy kapitał czyli pracownikow, a ofpowiedni dobor kadry to absolutna podstawa... Warunki zatrudnienia na etacie w dziale inżynieryjnym są żenujące, można by tu wiele napisać o niesprawiedliwości i gigantycznych rozbieznosciach w zarobkach osób będących na etacie i samozatrudnieniu. Wyobraźcie sobie, że mając x lat doświadczenia popartego kierunkowym telekomunikacyjnym wyksztalceniem można zarabiac 2k pln? Brzmi zachęcająco? Dodatkowo osoby wykonujące te same zadania, na tym samym szczeblu, jednak będące na samozatrudnieniu (na które rzekomo firma Łączpol się od jakiegoś czasu nie godzi, mimo iż inni podwykonawcy - Dacomet- nie mają z tym problemu) wystawiają faktury na kwoty kilkaset % wyższe i po opłaceniu wszystkiego mogą na rękę zarobić +/- 4-7k czyli godziwe pieniądze w tej branży. Jest to sroga patologia i myślę, że ktoś z zarządu powinien przyjrzeć się sytuacji... nie będę rozpisywał się tu na temat bardzo złej atmosfery w tej lokalizacji i ogólnych opiniach na temat pana sekretarki, tego jak blokuje on przepływ komunikacji pomiędzy pracownikami a zarządem i jego destrukcyjnej roli w organizacji, ale skutki tego długotrwałego patologicznego układu będą dla firmy opłakane.

Zostaw opinię o Łączpol - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łączpol