Ajaks-Art

Poznań

Opinie o Ajaks-Art

Agnieszka

Ajaks-Art ma wolny wakat Specjalisty/ki ds. Marketingu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientem. OD firmy ma zagwarantowane możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji, stabilnie warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę pracy. Cała oferta tutaj: https://ibroker.pl/ramka/ibroker/o/9a09e24256

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w Ajaks-Art? Co możesz powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w tym miejscu? Co szczególnie cenisz sobie w pracy? Czekamy na Wasze opinie. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być bardzo cenny dla przyszłych kandydatów.

zdolny

Hej! Wiecie jakich średnich zarobków może się spodziewać specjalista ds. marketingu? Chętnie bym się załapał, bo pewnie zapewniona jest możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji, w końcu o stabilne zarobki nie jest trudno. W końcu ważna jest wypłata.

Zostaw opinię o Ajaks-Art - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ajaks-Art