AquaportKoło Marzena Ziarniak dystrybucja wody Żywiec

Koło

Opinie o AquaportKoło Marzena Ziarniak dystrybucja wody Żywiec

janda8i4

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych - tak wpisali w krs - a po polsk to... co oni robią naprawdę? bo nic z tego nie rozumiemn

sofitella

wyjechałem za granicę

gość

to dlaczego już nie pracujesz skoro tak było bajkowo?Według mojej wiedzy nie takie tam miody.

Szukasz pracy?

sofitella

ja tam pracowałem i sobie chwaliłem , warunki normalne ,pensja na czas , wysokość zarobków zadowalająca jak na warunki kolskie i nie tylko , bez wyzysku

Zostaw opinię o AquaportKoło Marzena Ziarniak dystrybucja wody Żywiec - Koło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AquaportKoło Marzena Ziarniak dystrybucja wody Żywiec