Agencja Reklamowa Opus B Sp.j. B.Budzik, R.Szostak

Kraków

Opinie o Agencja Reklamowa Opus B Sp.j. B.Budzik, R.Szostak

Selecus

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, która była na bardzo niskim poziomie. Kiedy dotarłem już do firmy pod adres Pijarska 9 w Krakowie wielkie rozczarowanie. Nieprzygotowanie do rozmowy, amatorski przebieg - spodziewałem się naprawdę więcej. Co najgorsze, to nawet słowa informacji po rozmowie, zero kontaktu, olewka na całego, pomimo zapewnień, że poinformują o decyzji. Podobno pracownicy zachowują się nieodpowiednio podczas procesu rekrutacji, no ale jak widać po Opus B dział HR nie jest przykładem do naśladowania.

Annanke

Może i jesteście licząca się firmą reklamową , ale z j. polskim jesteście na bakier . Chociazby ta reklama Hortexu.Jedna wielka żenada. Pomijając wszystko inne, to zapamiętajcie chociaż to jedno, że mówi się i pisze "pomarańcza" ponieważ owoc ten jest rodzaju żeńskiego.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Opus B Sp.j. B.Budzik, R.Szostak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Opus B Sp.j. B.Budzik, R.Szostak