Calamus Rotan Sp. z o.o. - Gdańsk Top Shopping

Gdańsk

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Calamus Rotan Sp. z o.o. - Gdańsk Top Shopping
1 1 6 1

Opinie o Calamus Rotan Sp. z o.o. - Gdańsk Top Shopping

ja

Witam, praca w tej firmie to jedna wielka pomylka - zwlaszcza brak jakiejkolwiek pomocy ze strony przelozonych, pracownicy moga przychodzic do pracy w stanie wskazujacym na spozycie, albo tez moga spozywac w trakcie pracy na magazynie - i tak nikt nie zareaguje :) znecanie sie psychiczne jest na porzadku dziennym!! zastanow sie dwa razy zanim zlozysz tam swoja aplikacje!!

ja

Ta firma to jedna wielka pomyłka, a ludzie nią zarządzający to raczej nie mają głowy na karku - jeżeli potrzebujesz pracy - szukaj jej w innej firmie!!!! w tej korzeni nie zapuścisz!!!

Zostaw opinię o Calamus Rotan Sp. z o.o. - Gdańsk Top Shopping - Gdańsk

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calamus Rotan Sp. z o.o. - Gdańsk Top Shopping