Adam D.Hunter Sp. z o.o.

Józefin

Adam D.Hunter Sp. z o.o.
2 7

Opinie o Adam D.Hunter Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy Adam D.Hunter Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Zainteresowany

Trochę niepokojące informacje piszecie.

Córunia

Witam mam pytanie do Państwa czy może coś wiadomo o Hunterze ?? Czy może jest na forum ktoś kto sądzi się wraz z moim tatą o pieniądze od Huntera??

kolo

prZeciez to bylo widac ze upadna ja odeszlem 2 miechy wczesniej I nic nie stracilem. a skoro jawnie mowiono ze to padnie(pogloski) wsrud kierowca topoco pracowali. zreszta to jest mormalnego I niezadne przeineestowanie. polskie prawo pozwala na komvinacje wiec kombinuja. rozwinac firme ciagnac ile sie da ,nie placic podatkow auta w lizing. u fiskusa miliony zadluzenia kiedy sie zacznie upominac oglasza sie upadlosc I tyle kasa zostaje w kieszeni. otwiera sie kolejny firme rozwinac kilka lat I powtorka , znowu sie otwiera inna a wlascociele SA CI Sami . panstwo pozwolilo na machloje wystarczy zerknac co teraz jest. Spolki komandytowe nie odpowiadaja za nic a kto I dlaczego proste ilu politykow ma udzialy w takich spolkach. ciekawe ze po upadku tej firmy w niedlugim czasie dzwonili zeby przyjsc do pracy CI Sami ludzie w innej firmie ?? wlascociele podobno CI Sami I pytam nie jest. to przekret .

dareczek

bo najnormalniej w świece przeinwestowała na moje oko, za 30 volv masz 40 aut iveco lub 38 dafów lub manów porównując raty a palą tak samo lub nawet lepiej niestety, ale te 8 lub 12 aut jeżdzi za darmo w porównaniu. kierowca wiadomo tyle samo zarobić musi. szkoda szkoda i firmy i pracowników, nie takie firmy padają, trzeba stać na kilku nogach transportowcy są za dużymi optymistami w salonach volvo ;)

Tomaszekkk

Witam, Czy ktoś wie co się stało z autokarami Volvo 9900 tej firmy??? Kto je przejął i gdzie jeżdżą???? Jakiś namiar?? Z góry dziękuję za info.

Tomaszekkk
@dareczek 22.03.2017 09:38

@dareczek dzięki wielkie za info. W takim razie będę się kontaktował z volvo polska, gdzie dalej je pchnęli. Trzeba przyznać, że Volvo 9900 to są cudowne autokary. Firma wiedziała co bierze, tylko szkoda że upadła :(

rita

a co z pit-ami ? przecież pracodawca zapadł sie pod ziemie i znależć go ni jak nie mogą ; a pracownik z fiskusem rozliczyć się musi ... więc jak ? czy którys z byłych szoferów dostał pit-ek ?

ja szofer

przecierz bylo to do przewidzenia ze cala ta firma to lipa i kleknac musi

Rondo

Z dnia na dzień sciagneli wszystkie auta do PL, nikt nic nie wie, zaległej kasy nie wypłacili. To w przypadku mojego męza jest około 14 tys.

kierman

Napiszcie coś więcej o upadku Adam Hunter - dowiedziałem się o tym przypadkiem, będąc w Szwecji

były
@kierman 14.06.2016 12:37

czy ktoś odzyskał kasę ? są jakieś szanse by ją odzyskać?

gienek

To już wspomnienia wydymali kierowców na kasę i nie tylko

XxX

Właśnie upadła i okradła

Szofer szanujący się

Firma z zewnątrz wydaje się porządna i że dobrze płaci ale jak nie jesteś włazidupem i potulnym pieskiem który na wszystko sobie pozwoli długo tam miejsca nie zagrzejesz Kierownictwo wychodzi z założenia że jak płaci uczciwe stawki czyli 30E diety i tyle ile w danym kraju jest ryczałtu za nocleg to powinieneś z tego Ty płacić za parkingi płyn do spryskiwaczy kontakt z firmą na Twoim prywatnym telefonie bo oni wychodzą z zalożenia ze tak dużo płaca ze nie musza zapewniać tel slużbowego skoro mogą korzystac z Twojego a jak zaczniesz burczeć że telefon prywatny jest Twój i do twoich prywatnych celów to jesteś ...ujowy kierowca że nie chcesz dokładać do firmy Poza tym jazda non stop w stresie pod ewalsem wszystko na czasowke, mnostwo papierow do wypelniania. Pensja 10go ale reszta kasy tej zasadniczej od 3 do 4 tygodni po powrocie z 4 tygodni. system 4x1 Jak ktoś jest bardzo spokojny i na wszystko będzie się godził to można niezłe pieniądze zarobić, ale dla mnie trochę większe pieniądze nie są warte tych nerw. Pozdrawiam

kierowca

Napisz coś więcej czemu porażka

xxxx
@kierowca 03.02.2016 14:11

Bo kraść nie było jak

robin

porazka

Zostaw opinię o Adam D.Hunter Sp. z o.o. - Józefin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adam D.Hunter Sp. z o.o.