Adam D.Hunter Sp. z o.o.

Józefin

Opinie o Adam D.Hunter Sp. z o.o.

kolo

prZeciez to bylo widac ze upadna ja odeszlem 2 miechy wczesniej I nic nie stracilem. a skoro jawnie mowiono ze to padnie(pogloski) wsrud kierowca topoco pracowali. zreszta to jest mormalnego I niezadne przeineestowanie. polskie prawo pozwala na komvinacje wiec kombinuja. rozwinac firme ciagnac ile sie da ,nie placic podatkow auta w lizing. u fiskusa miliony zadluzenia kiedy sie zacznie upominac oglasza sie upadlosc I tyle kasa zostaje w kieszeni. otwiera sie kolejny firme rozwinac kilka lat I powtorka , znowu sie otwiera inna a wlascociele SA CI Sami . panstwo pozwolilo na machloje wystarczy zerknac co teraz jest. Spolki komandytowe nie odpowiadaja za nic a kto I dlaczego proste ilu politykow ma udzialy w takich spolkach. ciekawe ze po upadku tej firmy w niedlugim czasie dzwonili zeby przyjsc do pracy CI Sami ludzie w innej firmie ?? wlascociele podobno CI Sami I pytam nie jest. to przekret .

dareczek

bo najnormalniej w świece przeinwestowała na moje oko, za 30 volv masz 40 aut iveco lub 38 dafów lub manów porównując raty a palą tak samo lub nawet lepiej niestety, ale te 8 lub 12 aut jeżdzi za darmo w porównaniu. kierowca wiadomo tyle samo zarobić musi. szkoda szkoda i firmy i pracowników, nie takie firmy padają, trzeba stać na kilku nogach transportowcy są za dużymi optymistami w salonach volvo ;)

Tomaszekkk

Witam, Czy ktoś wie co się stało z autokarami Volvo 9900 tej firmy??? Kto je przejął i gdzie jeżdżą???? Jakiś namiar?? Z góry dziękuję za info.

rita

a co z pit-ami ? przecież pracodawca zapadł sie pod ziemie i znależć go ni jak nie mogą ; a pracownik z fiskusem rozliczyć się musi ... więc jak ? czy którys z byłych szoferów dostał pit-ek ?

ja szofer

przecierz bylo to do przewidzenia ze cala ta firma to lipa i kleknac musi

Rondo

Z dnia na dzień sciagneli wszystkie auta do PL, nikt nic nie wie, zaległej kasy nie wypłacili. To w przypadku mojego męza jest około 14 tys.

kierman

Napiszcie coś więcej o upadku Adam Hunter - dowiedziałem się o tym przypadkiem, będąc w Szwecji

gienek

To już wspomnienia wydymali kierowców na kasę i nie tylko

XxX

Właśnie upadła i okradła

Szofer szanujący się

Firma z zewnątrz wydaje się porządna i że dobrze płaci ale jak nie jesteś włazidupem i potulnym pieskiem który na wszystko sobie pozwoli długo tam miejsca nie zagrzejesz Kierownictwo wychodzi z założenia że jak płaci uczciwe stawki czyli 30E diety i tyle ile w danym kraju jest ryczałtu za nocleg to powinieneś z tego Ty płacić za parkingi płyn do spryskiwaczy kontakt z firmą na Twoim prywatnym telefonie bo oni wychodzą z zalożenia ze tak dużo płaca ze nie musza zapewniać tel slużbowego skoro mogą korzystac z Twojego a jak zaczniesz burczeć że telefon prywatny jest Twój i do twoich prywatnych celów to jesteś ...ujowy kierowca że nie chcesz dokładać do firmy Poza tym jazda non stop w stresie pod ewalsem wszystko na czasowke, mnostwo papierow do wypelniania. Pensja 10go ale reszta kasy tej zasadniczej od 3 do 4 tygodni po powrocie z 4 tygodni. system 4x1 Jak ktoś jest bardzo spokojny i na wszystko będzie się godził to można niezłe pieniądze zarobić, ale dla mnie trochę większe pieniądze nie są warte tych nerw. Pozdrawiam

kierowca

Napisz coś więcej czemu porażka

robin

porazka

Zostaw opinię o Adam D.Hunter Sp. z o.o. - Józefin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adam D.Hunter Sp. z o.o.