Fluidi.pl

Opinie o Fluidi.pl

Karol Kin

Brak zapłaty za wykonaną pracę

Xen

Właściciel jest nie wypłacalny. Zatrudnia pracowników na umowę zlecenie i nie zgłasza tego faktu w odpowiednich jednostkach organizacyjnych ZUS, US. Ludzie mający zdanie odmienne od jego zdania, wizji itp. to "bezmózgi" "debile" "idioci" itd. Tak więc, chcąc nie stracić zarobionych pieniędzy, ale i zaoszczędzić swój czas, proszę uważać na tego pana i jego "pseudo" firmę.

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o Fluidi.pl - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fluidi.pl