KR Group

Opinie o KR Group

Nick

Nie polecam

Dominika

KR Group prowadzi kilka rekrutacji, mi.in. na stanowisko Konsultant VAT. Co osoby aktualnie zatrudnione u tego pracodawcy mogą powiedzieć na temat współpracy z nim? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i w jaki sposób najlepiej się do niej przygotować?

dziecko

Hej, wiecie czy niedługo będzie można znaleźć u nich zatrudnienie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

Magna

Praca na stanowisku Asystent VAT czy Młodszy konsultant VAT nie ma NIC wspólnego z księgowością. To są stanowiska w oddzielnych działach VAT, gdzie nie ma żadnych CITowych rzeczy, żadnych przychodów, kosztów, żadnego księgowania faktur na kontach i żadnego bilansowania. Także jak ktoś będzie miał zamiar kiedyś aplikować, to dobrze mieć to na uwadze.

Zostaw opinię o KR Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KR Group