Firma Ewa Klucze

Klucze

Opinie o Firma Ewa Klucze

Zla

Praca jest fajna, ale jest to firma rodzina, wiec ,,obcy" ma tu pod górkę, panuje zakłamanie radze nowym ludziom nagrywać wszelakie decyzje by potem uniknąć wmawianiu że tak miało być a Ty zrobiłaś/eś tak, brak socialu nawet na święta. Dużo obietnic (miedzy innymi finansowych) ktore potem są zapominane usłyszysz tylko że kazda/dy są do zastapienia jak Ci nie pasuje.

szkoda że na chwilę obecną nie mają zadnych ofert pracy, bo chetnie bym sprobowal podajac u nich prace jako przedstawiceila handlowy..no coz trzeba poczekac

Zostaw opinię o Firma Ewa Klucze - Klucze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Ewa Klucze