Opinie o "AVRIO INTERACTIVE" Zbigniew Glazer w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy "AVRIO INTERACTIVE" Zbigniew Glazer. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w "AVRIO INTERACTIVE" Zbigniew Glazer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "AVRIO INTERACTIVE" Zbigniew Glazer w Warszawa

Tomek Nowy wpis

Kilkanaście lat działania to dużo doświadczenia a przy tym firma zdobyła opinię dobrego pracodawcy!!

Paweł Nowy wpis
@Tomek

Nie ważne ile lat działania kiedy pracodawca przez ten czas niczego się nie uczy. Pracodawce najlepiej omijać i to szeroko. Nie słucha się własnego zespołu jeżeli chodzi o dobór technologi czy sposobu działania. Zawsze wie wszystko najlepiej choć wcale tak nie jest. Po tylu latach powinno się mieć jakieś doświadczenie czy też zrozumienie dla developera/całego zespołu. Niestety pracodawca zatrzymał się w czasie i to jakieś 10 lat temu z doświadczeniem i sprawami finansowymi.

Kordian Nowy wpis

Tak cicho zrobiło się na forum, żądnych opinii jak się pracuje. Działacie normalnie mimo pandemii?

Od czego tu zacząć... Zatrudniony zostałem na okres próbny (umowa o pracę) - 1 miesiąc. Po miesiącu Z (usunięte przez administratora)poinformował mnie iż nie jestem samodzielny i chciałby przedłużyć o jeszcze jeden miesiąc okresu próbnego. Zgodziłem się. Po kolejnym miesiącu nadeszła pandemia i argumentował że jest ciężka sytuacja finansowa firmy i nie możemy podpisać docelowej umowy ( 2x więcej kasy i inne warunki ) i udawał że się marti pytając czy mam coś w razie czego, gdybym jednak nie chciał zostac na starych warunkach. Zależało mi przede wszystkim na ciągłości finansowej i wiedzy w nowej firmie więc zostałem licząć że po kilku miesiącach sytuacja się zmieni i wrócimy do rozmowy o docelową umowę o pracę. Nagle po jakimś czasie przez dwa dni Z (usunięte przez administratora)przestał się do mnie odzywać. Trzeciego dnia zostałem poproszony o to abym zjawił się do biura (do tej pory była to praca zdalna) A w biurze Zbyszka nie było, natomiast był jego prawnik który podsumowując zarzucił mi bezczelnie kłamliwie, że nie wykonywałem dobrze swojej pracy i spóźniałem się z oddawaniem zadań - oczywiście były to bezpodstawne i zarzuty, niepoparte niczym konkretnym. Gdyby tego było mało, powiedział że chcieli by w tym momencie rozwiązać ze mną umowę polubownie, jeżeli nie to obciążą mnie kosztami jakie rzekomo ponieśli, w wysokości dwóch lub trzech wypłat.... po takim czymś zdębiałem, nigdy w życiu nikt mnie tak nie potraktował. Zanim złożyłem aplikację, czytałem opinię na temat firmy Firma Avrio Interactive - Zbyszek Glazer, ale nie wierzyłem że można odstawiać taki teatrzyk we własnej firmie. (usunięte przez administratora)

Czarek

@Justyna A jaki jest powód, że tak uważasz? Bo nie zgadzam się z tą opinią!

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Zenek

AVRIO INTERACTIVE to bardzo dobry pracodawca. Jaki jest powód tej ciszy?

Justyna
@Zenek

Bo to nie jest dobry pracodawca

Justyna

Bez możliwości rozwoju

matiz

Stawki dla deva mocno przeciętne, bez szans na podwyżki w trakcie pracy. Zadnych bonusów, profitkow, atmosfera dosyć kwasna.

Zostaw merytoryczną opinię o "AVRIO INTERACTIVE" Zbigniew Glazer - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "AVRIO INTERACTIVE" Zbigniew Glazer?

Kandydaci do pracy w "AVRIO INTERACTIVE" Zbigniew Glazer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"AVRIO INTERACTIVE" Zbigniew Glazer
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Olesińska 21
    02-548 Warszawa