WroMedica s.c.

Wrocław

Opinie o WroMedica s.c.

Mika

Czytając powyższe mam wrażenie, że byłam w zupełnie innym miejscu! JAK NAJBARDZIEJ POLECAM! Byłam tam na praktykach wakacyjnych i uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Mała firma, miła, rodzinna atmosfera, nawet jeżeli coś mi nie wyszło to nikt nie przychodził z pretensjami tylko tłumaczą co i jak powinno być... Staż polegał głównie na wpisywaniu danych, ale można się bardzo bardzo dużo nauczyć obserwując pracę koordynatorów. Jeżeli ktoś chce związać przyszłość z badaniami klinicznymi to powinien zgłosić się jak najszybciej.

whitey

Nie polecam ze względu na słabą organizację. Pomylone terminy, zapomnienie o rozmowie ze strony personelu...

Wiosna

Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie polecam, rozmowa została przeprowadzona w atmosferze mobbingu, mój wiek odgrywał dużą rolę i między innymi zostałam zapytana o plany rodzinne... Ponadto P. Irena Bielicka powiedziała mi, że wolałaby zatrudniać mężczyzn, ale niestety żądają większego wynagrodzenia (a to zostało powiedziane przed rozpatrzeniem kwestii finansowych). Całkowity brak profesjonalizmu w tej sprawie. Atmosfera ogólnie niezbyt pozytywna, jakby w powietrzu wieczne napięcie i stres spowodowany prawdopodobnie odpowiednim traktowaniem szefostwa. Jeszcze raz - NIE POLECAM.

prank

kumpel mi mówił, że na stażu jest całkiem spoko, poneważ rzucają się na różne działy że też jesteś w stanie zaobserwować pracę ludzi z różnych dziedzin i uważam to za duży plus, a ponadto można tam coś zarobić już może nie wiadomo jak dużo, ale zawsze

cytryn

Czy podzieli się ktoś informacjami na temat stażu? czy jest to żmudne wklepywanie danych do komputera, czy robi się coś więcej?pozdrawiam

Zostaw opinię o WroMedica s.c. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WroMedica s.c.