Toruńskie Wódki Gatunkowe

Śląskie

Opinie o Toruńskie Wódki Gatunkowe

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Mateusz, czy został Ci podany okres zatrudnienia o tej stawce? Być może tak wygląda początek? Może później istnieją szanse na awans czy podwyżkę? Jak przebiega sama rozmowa kwalifikacyjne trzeba jakoś specjalnie być przygotowanym?

Mateusz

NIE POLECAM!!!!!! Brałem udział w procesie na stanowisko Krajowego Kierownika Sprzedaży - przeszedłem wszystkie procesy, otrzymałem maila o zatrudnieniu przez dyrektora Pana Grzegorza, po spotkaniu zarządu Pan prezes stwierdził,że to jego projekt i bedzie sam rekrutował osobe na to stanowisko. Przez dwa tygodnie mydlono mi oczy, gdzie mógłbym już pracować w innej firmie. Odrzucałem oferty, gdyż został wskazany konkretny termin zatrudnienia. Warunki płacowe zresztą jak na takie stanowisko tez bez rewelacji na poziomie średniej krajowej, przy takich obowiązakch szalu nie rob

Nick

nie polecam. no chyba że lubicie pracować około 1,5 etatu, albo i więcej, za stawkę jednego średniego etatu.

kamil
użytkownik zarejestrowany

Njalepiej ma chyba przedstawiciel handlowy, ponieważ w aklohol zaopatrują sie wszystkie prawie branże wieć i na premie można jakis wieksze liczyć,mysle ze nic trudnego

karma

tak a walizka sama po peronie zapie..la, dyrektor zwolniony, kierownik ds. detalu tez i to z P, ph rotacja jak w piekarni , a pomysłów jakoś nima...

bolus

będziesz dojeżdżamy(a) przez p. dyrektora M. który nie jednego "wykończył" na stanowisku działu exportu (ta osoba także pod niego podlega)- tutaj się już wyspecjalizował...jest arcymistrzem w rotacji na tym stanowisku pracy. jeśli nie czytasz w myślach przełożonego i nie ogarniasz np: danego województwa w pojedynkę to szukaj pracy u innego (lepszego) pracodawcy. a zarobki ? w biedronce płacą podobnie wiec temat do rozważenia. wiem co mówię bo było bardzo dużo osób na to stanowisko i albo sami rezygnowali albo po prostu dostawali wypowiedzenia (choć czasami super export rozkręcili).

kross

wizja odległej przyszłości bo praca polega na organizowaniu wycieczek i ich oprowadzaniu po zakładzie. ale zakład jest nieprzystosowany to takich rzeczy bo nie ma gdzie ugościć ludzi a gdzie zaprowadzić do łazienki które są w opłakanym stanie. ogólnie praca baaaaardzo nudna, typowo sezonowa bo przecież nikt Ci nie przyjedzie zimą na wycieczkę. płacą w terminie. prowizje od czego? o premii zapomnij - taki wabik.

Zostaw opinię o Toruńskie Wódki Gatunkowe - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toruńskie Wódki Gatunkowe