Seamless Poland Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Seamless Poland Sp. z o.o.

Kodomita

Nie wiem ale kiedyś byłem na rekrutacji i mam raczej złe wrażenia . Próbowali prowadzić rozmowę po angielsku ale mówili za słabo i im nie szło , poza tym coś do siebie mamrotali , nie mówili co im się podoba a co nie .

pompus

Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia? chodzi mi o stanowisko Integrations Analyst

Zostaw opinię o Seamless Poland Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seamless Poland Sp. z o.o.