RSS Kancelaria Radcy Prawnego

Kraków

Opinie o RSS Kancelaria Radcy Prawnego

alan
użytkownik zarejestrowany

Widzę, że RSS Kancelaria Radców Prawnych poszukuje prawnika ze znajomością języka rosyjskiego. Ktoś wie, jak dokładnie przebiega tu proces rekrutacyjny? Oczywiście trzeba spełnić szereg wymagań, wykazać się szeroką wiedzą itp, ale dla mnie sam proces rekrutacji jest zawsze najtrudniejszy.

Marcin

Nie polecam kancelarii, byłem praktykantem, praca na cały etat, często dużo więcej za 0 zł. Kancelaria zarabia na pracy praktykantów, którzy robią masowo legalizację pobytu obcokrajowców, a w zamian nic nie daje. Zerowe możliwości rozwoju, za 0 zł miesięcznie. ODRADZAM!!!! Większość osób rezygnuje po ok. miesiącu.

Zostaw opinię o RSS Kancelaria Radcy Prawnego - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RSS Kancelaria Radcy Prawnego