Rohrer Poland Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Rohrer Poland Sp. z o.o.

Marcel

Znalazłem informacje, że firma Rohrer Poland jest w likwidacji. Czy to jest prawda?

Agnieszka

@someone piszesz tutaj o zmianach, jakie nastąpiły w Rohrer Poland Sp. z o.o. Czy możesz napisać jak na tę chwilę prezentuje się powyższa firma? Jakie dokładnie zaszły zmiany? Chętnie zapoznamy się z Twoją opinią.

someone

na początku jak się zatrudniłem było bardzo dobrze, mało pracy, sporo delegacji do tego nieźle płatnych. niestety rohrer wkracza w polski rynek i stawki robią się polskie, do tego kadra która moze jest dobra ale w DE, w polsce już nie zabardzo. szkoda chłopaków z polskiego oddziału

paweł

no i jest teraz do nich praca jako Monter rusztowań przemysłowych i wydaje mi się, ze można sporo zarobić, bo jest system premiowy bardzo dobrze podzielony i na pewno kasowo wszystko się zgadza u nich, no i chyba też kasa jest w porządku, bo premie są też.

Zostaw opinię o Rohrer Poland Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rohrer Poland Sp. z o.o.