P.H.U.S. Export- Import "TRANSPIL-SPEDITION"

Złotów

Opinie o P.H.U.S. Export- Import "TRANSPIL-SPEDITION"

Iwona

Obecnie firma aktywnie rekrutuje. Poszukiwani są kandydaci do pracy jako Specjalista ds. Transportu Drogowego, Manager - Prokurent Tartaku Iglastego, Spedytor - Logistyk Międzynarodowego Transportu Drogowego oraz Manager - Prokurent Transportu i Spedycji Międzynarodowej. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić zainteresowanym którąś z tych ofert pracy? Jak wygląda praca, w tych działach firmy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które wciąż zastanawiają się nad aplikacją.

bilgo

kulka, zarobki jasno są powiązane z tym kto ile ma doświadczenia i jak dany pracownik widnieje w oczach firmy. Zawsze trzeba wychodzić z inicjatywą, robić dobrze swoją robotę

Zostaw opinię o P.H.U.S. Export- Import "TRANSPIL-SPEDITION" - Złotów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.S. Export- Import "TRANSPIL-SPEDITION"