MYLAN EPD BGP Sp. Z o.o.

Częstochowa

Opinie o MYLAN EPD BGP Sp. Z o.o.

noc
użytkownik zarejestrowany

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia jest raczej oczywiste, bo oczekują profesjonalizmu nie tylko od swoich kandydatów, ale również to się przekłąda na wynagrodzenie.

femen

Słyszeliscie juz o aferze z kierownikiem z poludnia? Podobno wykorzystywal zaleznosc sluzbowa, ganil pracownice a potemi zmuszal ja do spolkowania. Jakas Olimpia czy cos. Jako kobieta uwazam to za katygodne. jak firma moze to tolerowac? jego wyczyny sa juz znane. ale dziwnym trafem wszystko uchodzi mu na sucho. czy firma wyciagnie jest bezpiecznym miejsćem dla kobiet? czy takie seksistowskie zachowania beda pietnowane zanim ktos pojdzie z tym do mediow?

Zostaw opinię o MYLAN EPD BGP Sp. Z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MYLAN EPD BGP Sp. Z o.o.